راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس
۱۳ آبان ۱۳۹۷
|
0 نظرات
|
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس

با توجه به فضای رقابتی موجود و تلاش برای ایجاد کسب و کارهای جدید با ایده‌های جدید، سرعت ایجاد و راه‌اندازی یک وب سایت می تواند نقشی حیاتی در فعالیت آن ایده داشته باشد.

حضور شما در فضای اینترنت و کسب و کار آنلاین موضوع بسیار مهم و پیچیده‌ای است و بنابراین این تفکر که کل آن را به بیرون برون سپاری کنید، تفکر اشتباهی است (البته قاعدتاً می‌توان بخش‌هایی را برون سپاری کرد ولی نه همه‌ی آنرا).

بنابراین انتظار نداشته باشید که کسی یا مجموعه‌ای به طور معجزه‌آسا یک سایت عالی با بهترین درآمد و فروش را برای شما راه اندازی کند.

در اینگونه مواقع، بهترین پیشنهادی که می‌تواند به شما بشود، ایده راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس است.

با یادگیری وردپرس به راحتی و در کوتاه‌ترین زمان و کم هزینه‌ترین حالت ممکن می‌توانید یک وب‌سایت به طراحی خودتان داشته باشید.

این زمان می‌تواند شامل ۲ ساعت یادگیری و سپس ۸ ساعت طراحی کامل باشد. یعنی شما صاحب یک سایت کامل در ۱۰ ساعت خواهید بود!

دریافت پکیج آموزش راه اندازی سایت با وردپرس و حل تمامی مشکلات سرعت وردپرس

پس از تهیه‌ی این پکیج، بلافاصله و قدم به قدم کلیه مراحل را همگام با آموزش انجام دهید. اگر در هر جای آموزش سؤالی داشتید می‌توانید از طریق همین صفحه سؤال خود را مطرح کنید و ما طی حداکثر ۲۴ ساعت به شما پاسخ خواهیم داد.

تقریب ما این است که شما می‌توانید کلیه‌ی مراحل مربوط به راه اندازی سایت را در ۴ الی ۸ ساعت انجام دهید و بنابراین با صرف فقط ۱ روز زمان می‌توانید سایت خودتان را به صورت کامل راه اندازی کرده باشید.

پس از آن با مشاهده پکیج دوم و صرف یک روز دیگر می‌توانید سایت خود را به فروشگاه اینترنتی ارتقا دهید و محصولات و خدمات خود را روی آن تعریف کنید.

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کتاب رایگان ۷ اصل اساسی برای برندسازی

۷ اصل اساسی در برند سازی و برندینگ

برندسازی تنها راه افزایش قطعی فروش و درآمد شماست. داشتن چهره‌ای متفاوت از سایر رقباست که باعث می‌شود نسبت به دیگران ترجیح داده شوید.

همین الان این کتاب را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

x