نحوه استفاده از گوگل: اپراتورهای جستجو

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

نحوه استفاده از گوگل: اپراتورهای جستجو
بله می خواهید اول در گوگل رتبه بندی کنید. و بله فکر می کنید سایت شما برای آن بهینه شده است، اما آیا تاکنون با گوگل بازی کرده اید تا ببینید که سایت شما چگونه کار می کند؟ احتمالا خیر. اما اجازه دهید این کار را هم اکنون انجام دهیم.
آیا تا کنون از اپراتورهای جستجو در جستجوی خود در Google استفاده کرده اید؟ اپراتورهای جستجو پارامترهایی برای محدود کردن نتایج جستجوی شما هستند.این یک “اضافی” است که به جستجوی جستجوی شما اضافه شود. اجازه دهید به شما نشان دهم که با دادن نمونه هایی به اپراتورهای جستجو که ما اغلب در هنگام بررسی یک وب سایت از آن استفاده می کنیم.
سایت: اپراتور جستجو
“من از افزونه استفاده می کنم، اما سایت من هنوز در گوگل نمایه نشده است.” اگر فقط ما برای هر ایمیل پشتیبانی که برای آن شروع می شود، یک پنی دریافت کنیم. با استفاده از این اپراتور جستجو می توانید به راحتی از سایت خود در گوگل استفاده کنید یا خیر.

site:yoast.com
بله، وبسایت ما indexed شده است. در حال حاضر تعدادی از دلایل اینکه شما خوب رتبه بندی  نکردید، اما سایت شما قطعا در گوگل وجود دارد. حالا اجازه دهید به سطح بعدی برویم و ببینیم که آیا صفحه سمت راست رتبه بندی برای کلمه کلیدی که ما می خواهیم رتبه بندی کنیم چیست؟ برای:

site:yoast.com WordPress SEO plugin

نتیجه:

با استفاده از اپراتور جستجو برای پیدا کردن بهترین رتبه بندی صفحه
در این نتایج جستجو چه باید کرد؟
رتبه اول صفحه اول شما چیست؟ به استثنای اینکه نام تجاری خود را جستجو کردید، احتمالا می خواهید یک صفحه سنگ بنایی برای کلید واژه ایجاد کنید و اول آن را رتبه بندی کنید.
آیا صفحه شما انتظار داشتید رتبه اول را رتبه بندی نکنید ؟ مقایسه آن صفحه را به صفحه اول رتبه بندی کنید. تجزیه و تحلیل صفحه جستجو در وردپرس چیست؟ شاید شما همچنین می توانید پیدا کنید که صفحه دیگری دارای تعداد زیادی لینک است. به عنوان مثال، ممکن است دلیل دیگری برای بهینه سازی صفحه رتبه بندی در حال حاضر باشد.
آیا رتبه بندی طبقه بندی اول را رتبه بندی می کند؟ این می تواند منطقی باشد، با تمام پست هایی که به آن دسته یا صفحه برچسب پیوند دارند. اما این صفحه بهینه سازی شده است؟ آیا شما فکر می کنید که به عنوان صفحه اصلی این موضوع واجد شرایط هستید؟ آیا یک معرفی خوبی دارد یا فقط گزیده ای از پست؟ اگر نه، لطفا صفحه بایگانی وردپرس را مطالعه کنید : آموزش .

این نوشته را هم حتما بخوانید  ماموریت سایت شما چیست؟

The intitle: اپراتور جستجو
من این اپراتور جستجو را دوست دارم شما می توانید فقط در مورد هر چیزی با آن را بررسی کنید. بیایید با دایرکتوریهای باز شروع کنیم. من همیشه واقعا دوست نداشتم در یک مرورگر مانند پوشه مرورگر پایان دهد.این صفحات نباید در وهله اول نمایه شوند. یک چک ساده برای وب سایت شما:

intitle:”Index of”
از نقل قول های دوگانه استفاده کردم تا اطمینان حاصل شود که عبارت دقیق پیدا شده است. اگر می خواهید این مرحله را بیشتر کنید، حتی می توانید آن را بسازید intitle:”Index of” Last Modified ، که برای آخرین تغییر در هر صفحه ای که دارای عنوان در عنوان است، جستجو می کند.
اگر ما هر دو اپراتور جستجو را ترکیب کنیم، می توانیم این را به سایت خودمان محدود کنیم:
site:yoast.com intitle:”Index of /” Last Modified
Pfiew، هیچ دایرکتوری باز نمایه نشده است.
The inurl: اپراتور جستجو
آیا تا به حال تعجب کردید که این صفحات دلبستگی وردپرس برای چیست؟ این کمی مانند محتوای نازک به صورت خودکار برای وب سایت شما تولید می شود. ما در برابر استفاده از اینها توصیه نمی کنیم و حتی گزینه ای برای جلوگیری از این در پلاگین WordPress SEO ما وجود دارد.
فقط به جستجوگرها> Advanced> Permalink (tab) بروید و “Redirect URLs Attachment to parent post URL” را بررسی کنید. این اطمینان حاصل خواهد کرد که هر بازدیدکننده ای که روی یک صفحه دلخواه پایان هدایت می شود به صفحه ای که تصویر (fi) استفاده شده هدایت می شود. فقط مطمئن شوید که تمام تصاویر به یک صفحه یا پست خاص اضافه / آپلود می شوند. این می تواند به راحتی با بازدید از کتابخانه رسانه های خود و فعال کردن آپلود شده به ستون در گزینه های صفحه نمایش.
بازگشت به اپراتور جستجو inurl. این یکی در زمانی مفید است که می خواهید بررسی کنید که آیا هر کدام از این صفحات دلبستگی نشان داده شده یا خیر؟ منظور این است که هر صفحه پیوست در attachment_id قرار دارد یا نه.  جستجویی که ما دنبال آن هستیم، واضح است:

این نوشته را هم حتما بخوانید  چگونگی اندازه گیری عملکرد با ابعاد سفارشی در Google Analytics

inurl:attachement_id
توجه داشته باشید که من تعدادی از نتایج را حذف کرده ام، به عنوان اولین نتایج در این پرس و جو، صفحات WordPress.org به ما آنچه که این صفحات انجام می دهند را می گویند نه چیز بیشتر. این ها را در سایت خود با استفاده از ترکیبی با سایت: اپراتور جستجو پیدا کنید و مطمئن شوید که آنها را به پست های والدین و صفحاتی که در آنها استفاده می شود، هدایت می کنید.
نوبت تو
این فقط سه تعداد از اپراتورهای جستجو است که در دسترس هستند . از این به نفع خود استفاده کنید. به دنبال هرگونه استفاده خلاقانه برای این اپراتورهای جستجو برای شما هستیم. لطفا آنها را در نظرات ما به اشتراک بگذارید!

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *