بهینه سازی سئو تصاویر با استفاده از صفت‌های alt , title

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

تصاویر خود را در مقالات خود وارد کنید تا افراد بتوانند متن شما را بخوانند. تصاویر انتخاب شده نیز پیام شما را تقویت می کند. شما نباید فراموش کنید که این تصاویر را به خوبی ویژگی های alt: عنوان های ALT و برچسب عنوان تقویت پیام به موتور جستجو و بهبود دسترسی به وب سایت شما را تقویت می کند. در این پست همه چیزهایی را درباره برچسب ها و چرا شما باید آنها را بهینه سازی کنید و علامت های عنوان را توضیح خواهم داد.
نکته: اصطلاح “alt tag” یک اختصار معمولی است که در واقع یک ویژگی alt در برچسب img است. برای هر تصویر در سایت شما، برچسب alt باید آنچه در آن قرار دارد را توصیف کند. خوانندگان صفحه نمایش برای افراد نابینا و بینا این متن را می خوانند و در نتیجه تصویر شما را در دسترس می گذارد.
برچسب ها و علامت های ALT چیست؟
این علامت HTML تصویر کامل است:
ویژگیهای alt و title یک تصویر معمولا به عنوان برچسب alt یا alt text و title عنوان می شوند، حتی اگر از لحاظ فنی از برچسب استفاده نشود. متن alt شرح و عملکرد تصویر در صفحه را نشان می دهد. بنابراین اگر شما یک تصویر دارید که به عنوان یک دکمه برای خرید محصول X استفاده می شود، به آن متن alt می گویند: “دکمه X برای خرید محصول است “.
برچسب alt توسط خوانندگان صفحه نمایش و مرورگرها توسط افراد نابینا و بینا استفاده می شود تا به آنها بگوید که در تصویر چه چیزی است. ویژگی علامت به عنوان یک راهنمای ابزار نمایش داده می شود، بنابراین در مورد دکمه تصویر، این دکمه می تواند یک تماس اضافی مانند “خرید محصول X در حال حاضر برای ۱۹ دلار” باشد.
هر تصویر باید یک متن alt داشته باشد. نه فقط برای اهداف جستجوگرها، بلکه به این دلیل که مردم نابینا و بینا در غیر این صورت نمی دانند که تصویر چیست. عنوان اسم لازم نیست. این می تواند مفید باشد، اما در بیشتر موارد، خروج از آن نباید زیاد از یک مسئله باشد.

این نوشته را هم حتما بخوانید  انواع بازاریابی اینترنتی

اما اگر یک تصویر هدف نداشته باشد چه؟
اگر تصاویر خود را در طراحی دارید که کاملا به دلایلی طراحی هستند، شما این کار را اشتباه انجام میدهید، زیرا این تصاویر باید در CSS شما باشد و نه در HTML. اگر واقعا نمیتوانید آن را تغییر دهید، به ویژگی alt empty آن خاتمه دهید، مانند:
ویژگی alt empty خالص مطمئن می کند که خوانندگان روی صفحه بر روی تصویر حرکت کنند.
متن اصلی و جستجوگرها
گوگل، در مقاله خود در مورد تصاویر، دارای عنوان “ایجاد عالی متن بزرگ” است. این یک تصادف نیست، گوگل مقدار متناسب با مقدار بالا برای تعیین آنچه بر روی تصویر است را نشان می دهد، اما همچنین تعیین موضوع اطراف متن است. به همین دلیل، در تجزیه و تحلیل محتوا Yoast SEO ، چک به طور خاص برای دیدن اینکه شما حداقل یک تصویر با یک برچسب ALT شامل کلید واژه های تمرکز خود را داشته باشد.
Yoast SEO دارای سه مرحله زیر برای تصاویر و متن alt خود در پست های شما است:

ما به طور خاص نمی گوییم که شما باید کلمات کلیدی خود را به هر علامت alt به هرزنامه ببخشید. برای پست های خود یک تصویر خوب و با کیفیت دارید که در آن کلمات کلیدی فوکوس در متن alt text محسوب می شود.
اگر به سه تصویر بالا نگاه کنید، آنها دارای همان برچسب ها و علامت های عنوان هستند، بنابراین شما فقط می توانید منتظر باشید تا آنها را ببینید. همانطور که می بینید، متن ها متنوع هستند. این چیزی است که یک متن خوب به نظر می رسد.
اگر تصویر شما یک محصول خاص است، شامل نام کامل و محصولات ID در برچسب ALT است، به طوری که می توان آن را به راحتی یافت. به طور کلی: اگر یک کلمه کلیدی برای پیدا کردن چیزی که بر روی تصویر مفید است، می توانید آن را در برچسب alt قرار دهید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  سئو در دیجیتال مارکتینگ

ویژگی های alt و title در وردپرس
هنگامی که یک تصویر را در وردپرس آپلود می کنید، می توانید عنوان و ویژگی alt را نیز تنظیم کنید. به طور پیش فرض آن از نام فایل تصویر در عنوان صفت استفاده می کند، که اگر شما هیچ ویژگی alt ندارید، ویژگی alt را کپی کنید. این نه تنها بهتر از نوشتن نیست، بلکه واقعا ناچیز است. شما واقعا باید وقت خود را برای ساخت یک متن مناسب ALT برای هر تصویری که به یک پست اضافه می کنید، بکشید. رابط کاربری آن را آسانتر می کند، بر روی یک تصویر کلیک کنید، دکمه ویرایش را فشار دهید، و یک رابط مانند این نمایش داده می شود.
برای انجام این کار، به غیر از تنبلی، بهانه ای نیست. SEO شما (تصویر) واقعا مفید خواهد بود اگر شما این جزئیات کوچک را درست دریافت کنید و کاربران بصری را به چالش بکشید.
Successful-linkbuilding-strategy/
لینک ها برای جستجوگرها اهمیت دارند. بنابراين ساختمان ارتباط بايد قطعا بخشی از استراتژی کليدی SEO شما باشد. اما مهمتر از همه، ساختمان لینک باید بخشی از استراتژی رشد شما باشد. لینک ها باید به طور مستقیم ترافیک را به سایت شما کمک کنند. در این پست، من ۶ گام مهم برای یک استراتژی ساخت پیوند موفقیت آمیز، راه SEO جامع را شرح خواهم داد.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *