درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی

درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی
۲۹ مرداد ۱۳۹۷
|
0 نظرات
|
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

همانطور که می‌دانید امروزه تقریبا تمام مردم به اینترنت دسترسی دارند و با همراه بودن گوشی موبایل در هر جایی می‌توانند به اینترنت وصل شوند. این فضا که روزانه میلیون ها نفر از آن بازدید می‌کنند، بهترین فضا برای پیدا کردن مشتری برای هر گونه محصولات و خدمات است. این یک موقعیت برای شما است که باید از آن استفاده نمایید و کسب درآمد کنید. اما چگونه؟ با ما همراه باشید تا روش های درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی را خدمت شما معرفی کنیم.

راه های درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی

روش های درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی

درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی با فروش فایل

فایل آموزشی

شما می‌توانید از طریق آموزش در زمینه هایی که مهارت دارید درآمد کسب کنید. به این صورت که از آموزش خود ویدیو تهیه کنید، و یا آن را به صورت متنی بنویسید یا صدای خود را ضبط کنید. سپس شما می‌توانید با به فروش رساندن این فایل های آموزشی درآمد کسب کنید.

توصیه می‌شود برای این روش وبسایت یا حداقل وبلاگ داشته باشید، تا بتوانید محصولات خود را در یک محل مشخص به فروش بگذارید.

کسب درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی از طریق پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

این روش یکی از کارهای تقریبا آسان برای کسب درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی می‌باشد. وقتی شما وظیفه پشتیبانی آنلاین یک شرکت را به عهده می‌گیرید، لازم است در زمان های مشخص شده با کامپیوتر و یا گوشی موبایل خود آنلاین باشید و به سوالات مشتریان پاسخ بدهید.

بدیهی است که برای پذیرفته شدن در این کار باید دانش کافی جهت پاسخگویی به سوالات دیگران در زمینه مورد نظر را داشته باشید.

درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی با فریلنسینگ

پروژه های برون سپاری

یا همان پروژه های فریلنسر، پروژه هایی هستند که کارفرما های آنها در یک وبسایت اعلام می‌کنند نیاز به چه نیرویی دارند، سپس افرادی که در آن زمنیه تخصص دارند زمان انجام پروژه و قیمت های پیشنهادی خود را ارائه می‌دهند. در انتها کارفرما مناسب ترین گزینه ای که به نظرش می‌رسد را انتخاب می‌کند.

یک نمونه مثال از سایتی که در ایران در این زمینه کار می‌کند سایت پونیشا است.

درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی با تولید محتوا

تولید محتوا:

 خیلی شرکت ها و کسب و کار ها برای وبسایت خود نیاز به محتوا دارند، و لازم است که شخصی کار تولید محتوا را برای آن‌ها انجام دهد. برای تولید محتوای سایت بعضی شرکت ها لازم نیست حتما در شرکت حضور داشته باشید، و می‌توانید در منزل نیز این کار را برای آن‌ها انجام دهید.

درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی با تبلیغات مجازی

تبلیغات مجازی:

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که حاضرند برای افزایش بازدید خود و دیده شدن پول خرج کنند. در صورتی که صفحه اجتماعی شما بازدید زیادی دارد و یا وبسایت و وبلاگی پربازدید دارید، می‌توانید از دیگران سفارش تبلیغ بگیرید و در ازای تبلیغ کردن برای آن‌ها درآمد کسب کنید.

اگر دنبال کنندگان مطالب شما واقعا زیاد باشد و تبلیغات شما موثر واقع شوند، به مرور افراد دیگری نیز برای تبلیغات به سراغ شما خواهند آمد و شما شاید بتوانید درآمد ثابتی نیز از این راه داشته باشید.

با تماشای ویدیوی اختصاصی ما نیز می‌توانید تعدادی از راه های کسب درآمد از طریق بازاریابی اینترنتی را به طور موثرتر بیاموزید:

همچنین می‌توانید با روش های بیشتری در مقاله بازاریابی اینترنتی و کسب درامد آشنا شوید.

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
close

دریافت رایگان کتاب انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی