راه های کسب درآمد از طریق اینترنت

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

امروزه بسیاری از وبسایت ها وعده معرفی راه های کسب درآمد از طریق اینترنت را به مردم می‌دهند و تضمین می‌کنند که با این روش‌ها به حقوق نجومی می‌رسند. اما آیا این وعده‌ها حقیقت دارد و این راه های کسب و کار اینترنتی امکان پذیر است؟

مشخص است این وعده که شما به درآمد نجومی می‌رسید وعده‌ای پوچ است، اما راه هایی وجود دارد که شما بتوانید از طریق اینترنت به درآمد خوبی برسید.

با ما همراه باشید تا برخی از این روش‌ها را خدمت شما معرفی کنیم.

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت با فروش فایل

فروش فایل آموزشی:

شما می‌توانید با آموزش دادن مباحثی که در آن‌ها مهارت دارید خود به درآمد برسید. اما به چه صورت قرار است این آموزش‌ها را بفروشید؟

این آموزش‌ها بسته به موضوعشان می‌توانند به صورت فایل PDF، فایل صوتی، و فایل ویدیویی باشند. بهتر است شما وبسایتی برای خود داشته باشید تا بتوانید این فایل‌ها را به طور منظم و شکیل برای فروش بگذارید. این روش یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد از طریق اینترنت می‌باشد. در صورتی که نمی‌دانید چگونه یک وبسایت بسازید جای نگرانی نیست، شما می‌توانید با استفاده از بسته آموزشی راه اندازی سایت به راحتی و در کمترین زمان ممکن این کار را یاد بگیرید.

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت با طراحی سایت

 

طراحی سایت:

اگر طراحی سایت بلد باشید و یا در بخش قبلی مقاله آن را یاد گرفته باشید، هم‌اکنون خودتان می‌توانید سفارش طراحی سایت قبول نمایید و برای دیگران سایت راه اندازی کنید.

بسیاری از افراد فکر می‌کنند راه اندازی یک وبسایت کار بسیار دشواری است و حتماً نیاز به داشتن علم برنامه نویسی می‌باشد، اما اینطور نیست. ما در بسته آموزش راه اندازی سایت نحوه راه اندازی سایت بدون برنامه نویسی را آموزش خواهیم داد. سایت داشتن در موارد بعدی که معرفی می‌کنیم نیز کاربرد دارد و می‌تواند یک منبع درآمد بالقوه برای شما باشد.

این نوشته را هم حتما بخوانید  کار در منزل اینترنتی

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت با بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی:

وقتی وبسایت شما بازدید زیادی پیدا کند افرادی پیدا خواهند شد که از شما درخواست می‌کنند در سایت خود برای آن‌ها تبلیغ کنید. اما جای مناسب برای تبلیغات کجاست؟

یکی از بهترین و مرسوم ترین محل‌ها برای تبلیغات، فضای حاشیه سایت می‌باشد. شما می‌توانید عکس‌هایی با سایزهایی مشخص از افرادی که درخواست تبلیغ دارند بگیرید، و آن‌ها را در فضاهای خالی اطراف سایت خود قرار دهید. این کار یکی از پردرآمدترین راه های کسب درآمد از طریق اینترنت است و به این عکس‌های تبلیغاتی که در فضای حاشیه وبسایت‌ها قرار می‌گیرند بنر تبلیغاتی گفته می‌شود.

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت با رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی:

یکی دیگر از روش‌های تبلیغ در وبسایت رپورتاژ آگهی می‌باشد. شما برای بنرهای تبلیغاتی به صورت مستقیم عکس تبلیغ سفارش دهنده را منتشر می‌کردید و کاملاً مشخص بود که این عکس صرفاً یک تبلیغ است، اما در رپورتاژ آگهی شما بین بقیه مطالب سایت خود یه متن سفارشی می‌نویسید و منتشر می‌کنید و زیاد جنبه تبلیغاتی آن مشخص می‌شود.

بنابراین چون رپورتاژ آگهی موثرتر از بنر تبلیغاتی می‌باشد، نسبت به آن هزینه بیشتری نیز خواهد داشت.

راه های کسب درآمد از طریق اینترنت با ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ:

وقتی بازدیدکنندگانی به طور اتفاقی به سایت شما سر می‌زنند احتمال کمی وجود دارد که بعداً دوباره به سایت شما بازگردند. در صورتی می‌خواهید راه ارتباطی خود با این بازدیدکنندگان را حفظ کنید باید به نحوی از آن‌ها آدرس ایمیل دریافت کنید.

به عنوان مثال می‌توانید فایل را به رایگان برای دانلود قرار دهید، اما به گونه‌ای که برای دانلود آن لازم باشد ابتدا ایمیل خود را وارد کنند. سپس فایل برای آن‌ها ایمیل می‌گردد و در آینده می‌توان به آدرس آن‌ها ایمیل‌های دیگری فرستاد، از جمله معرفی محصولات و خدمات. این روند ارسال ایمیل باید به شکلی باشد که مخاطب به مرور مشتاق به خرید از وبسایت شما شود. در صورتی که تمایل دارید در این زمینه همه چیز را یاد بگیرید به شما توصیه می‌کنیم حتماً از بسته آموزشی ایمیل مارکتینگ کمک بگیرید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

در صورت تمایل به یادگیری روش‌های بیشتر، می‌توانید مقاله کسب درامد بازاریابی اینترنتی را نیز مطالعه کنید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *