کسب درآمد از اینترنت

کسب درآمد از اینترنت

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

یکی از  راه‌های کسب درآمد که امروزه توجه بسیاری را به خود جلب کرده است، کسب درآمد از اینترنت است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سرعت انجام امور افزایش پیدا کرده است. این افزایش سرعت در انجام امور، به دلیل ورود کسب و کار‌ها به فضای اینترنت است. در نتیجه این ورود، کسب و کار‌های جدیدی شکل گرفته اند.

با ایجاد فضای جدید در حوزه کسب وکار و استقبال مردم از این اتفاق، باعث شده است تا بسیاری به فکر کسب درآمد از اینترنت باشند. 

اگر شما نیز به دنبال کسب درآمد از فضای پر رونق اینترنت هستید، با ما همراه باشید تا چند نمونه از راه‌های کسب درآمد از اینترنت را بررسی کنیم.

کسب درآمد از اینترنت

روش‌های کسب درآمد از اینترنت

۱) همکاری در فروش (افیلیت مارکتینگ)

یکی راه راه‌های کسب درآمد از اینترنت همکاری در فروش است. در فرایند همکاری در فروش، فرد بازاریاب برای فروش محصولات، از راه‌های مختلف، محصولات و خدماتی که در سایت فروشنده ارائه می‌شود، بازاریابی می‌کند.

برای این کار، سایت فروشنده پنلی را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید بوسیله این پنل، محصولاتر ا در پنل قرار داده و با لینکی که از آن دریافت می‌کنید می‌توانید برای محصول مورد نظر بازاریابی انجام دهید.

این لینک بصورت اختصاصی برای محصولی که از پنل شما بازاریابی می‌شود ساخته می‌شود. در نتیجه تعداد افرادی که از طریق شما محصول را خریداری می‌کنند، مشخص است.

در نتیجه شما به ازای هر کلیک و یا روش‌های دیگر، حقوق دریافت می‌کنید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  استراتژی های بازاریابی اینترنتی

۲) بازاریابی محتوا

تولید محتوا یکی از روش‌های بازاریابی در فضای اینترنت و کسب درآمد است. هر سایتی برای فروش محصولات و سایر بخش‌های مرتبط با آن در سایت خود، نیاز به کسی دارد تا محتوایی مناسب و مرتبط با حوزه کسب و کار آن سایت، تولید کند.

مسئله ای که در تولید محتوا مطرح است، این است که تولید محتوا با ترجمه صرف و کپی پیست کردن متفاوت است!

در تولید محتوا شما باید به موضوع اشراف داشته باشید. درباره آن مطالعه کرده و هرچه را که فهمیده اید به ساده‌ترین زبان ممکن در قالب کلمات و جملات درآورید.

این محتوا باید بومی‌سازی نیز شده باشد. این بدین معنی است که متناسب با فرهنگ  کشورمورد نظر نوشته شده باشد. در این صورت این محتوا کاربردی است و قابل استقاده توسط خواننده است.

برای این که بیشتر با تولید محتوای مناسب وکاربردی آشنا شوید، شما را دعوت به مطالعه سرمایه‌ای بنام محتوا در مقاله اصول دیجیتال مارکتینگ ، دعوت مي‌کنیم.

بازاریابی محتوا

۳) بازاریابی سئو

یکی از راه‌های بازاریابی  محصولات و خدمات یک سایت این است که سایت مورد نظر شما در جستجوی گوگل، در سه رتبه نخست ظاهر شود.به این نوع از بازاریابی، سئو گفته می‌شود.

سئو در واقع بهینه سازی متور جستجو می‌باشد. به مجموعه اقدامات بر روی سایت گفته می‌شود که باعث بهبود جایگاه سایت در جستجوی گوگل شود.

برای این نوع از بازاریابی لازم است مجموعه‌ای از اصول و تکنیک‌هایی را فراگیررید. اما نگران نباشید. یادگیری این اصول، لزوما نیاز با صرف وقت در کلاس‌های حضوری ندارد. شما می‌توانید در خانه در زمان کوتاهی، با ویدئو ‌های آموزشی که یکی از محصولات آموزشی لرن مارکتینگ است، این اصول را فراگیرید و از این طریق درآمد کسب کنید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  ایمیل مارکتینگ چیست و چی نیست؟ - آموزش ایمیل مارکتینگ

برای آشنایی بیشتر با سئو، از شما دعوت می‌کنیم تا ویدئوی زیر را تماشا نکنید.

۴) مشاوره بازاریابی اینترنتی

صرف وارد شدن کسب و کار در فضای اینترنت تضمین نمی کند که آن کسب و کار مشتری پیدا کند. برای این که بازدیدکنندگان سایت شما به مشتری تبدیل شوند، لازم است تا برای محصولات و خدمات به درستی بازاریابی انجام شود.

هر روش بازاریابی نیز نمی‌تواند باعث جذب مشتری شود. باید بازاریابی متناسب با نوع کسب و کار انجام شود.

مشاوره بازریابی اینترنتی، به فردی گفته می‌شود که انواع روش‌های بازاریابی و میزان تاثیر هر کدام را به خوبی می‌شناسد. این فرد با بررسی کسب و کار و رقبای آن، روش‌های بازاریابی را به صاحبان کسب و کرا معرفی می‌کند.

اگر شما نیز علاقه‌مند به بازاریابی هستتید، می‌توانید با فراگیری انواع روش‌های بازاریابی، از این طریق کسب درآمد داشته باشید.

سئو، تولید محتوا، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی و گوگل ادوردز، انواع روش‌های بازاریابی هستند. شما می‌توانید با صرف زمان کوتاهی هر یک را فراگیرید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *