بازاریابی اینترنتی و کسب درامد

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

در کسب و کار های گذشته برای پیدا کردن مشتری لازم بود افرادی به طور حضوری به محل های مختلف بروند و محصولات را معرفی کنند. امروزه کافی است شما به اینترنت متصل باشید تا بتوانید محصولات خود را به طیف گسترده‌ای از مردم معرفی کنید. به این کار بازاریابی اینترنتی گفته می‌شود. در این مقاله درباره بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از اینترنت توضیح خواهیم داد.

در ویدیوی اختصاصی زیر بازاریابی اینترنتی و مختصری از روش‌های کسب درامد از اینترنت را خدمت شما توضیح داده‌ایم. در ادامه نیز به طور گسترده تر به توضیح موارد بیشتر می‌پردازیم.

کسب درامد از اینترنت

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از اینترنت چگونه است؟

بازاریابی اینترنتی را می‌توان یکی از بهترین و ارزان ترین روش ها برای پیدا کردن مشتری و فروش محصولات و خدمات دانست. بازاریابی اینترنتی مجموعه ای از فعالیت ها می‌باشد که طی آن یک شخص یا یک شرکت محصولات یا خدمات خود را در فضای اینترنت معرفی می‌کند و از این راه برای خود مشتری پیدا می‌کند.

از آنجا که امروزه اکثر افراد در هر لحظه و هر مکان می‌توانند به اینترنت دسترسی پیدا کنند، اینترنت فضای مناسبی برای معرفی محصولات و خدمات و پیدا کردن مشتری است. بنابراین بهتر است که همین نسبت به ورود به این بازار کار اقدام کنید.

در ادامه برخی از مهمترین روش های بازاریابی اینترنتی و کسب درامد را معرفی می‌کنیم و توضیح مختصری درباره آنها ارائه می‌دهیم.

بازاریابی پورسانتی - بازاریابی اینترنتی و کسب درامد

بازاریابی پورسانتی

در بازاریابی پورسانتی یا افیلیت مارکتینگ سایت فروشنده به سایت معرف، یک لینک اختصاصی می‌دهد. سایت معرف از طریق این لینک اختصاصی، مشتری ها را به سایت فروشنده هدایت می‌کند. هر زمان که فروشی رخ دهد، سایت معرف به واسطه معرفی، پورسانتی را دریافت می‌کند.

در این روش هزینه ای برای تبلیغات هدر نمی‌رود و هزینه بخشی از سود فروش یا بازدید است. در واقع بازاریاب برای شرکت فروشنده تبلیغ می‌کند و وقتی دستمزد می‌گیرد که بتواند محصولات یا خدمات آن شرکت را به فروش برساند.

این روش یک روش عالی برای کسب درآمد است. اگر می‌خواهید از این روش برای کسب درآمد استفاده کنید، می‌توانید همین الان بخش کسب درآمد در سایت ما را ببینید. در این بخش شما می‌توانید یک حساب کاربری به عنوان معرف برای خود ایجاد کنید و سپس به بازاریابی و تبلیغ محصولات سایت ما بپردازید. هر زمان که کسی از لینک شما اقدام به خرید کرد، ۲۰ درصد مبلغ کل فروش به شما پرداخت می‌شود.

در این نوع بازاریابی که به آن همکاری در فروش نیز گفته می‌شود، بازاریاب با دیدن اینکه هرچه بیشتر بفروشد پورسانت بیشتری می‌گیرد، تشویق می‌شود که بیشتر برای فروش تلاش کند. در نتیجه با فروش بیشتر، فروشنده و بازاریاب هر دو به سود بیشتری خواهند رسید.

برای آشنا شدن با روش های مختلف درآمدزایی از این راه می‌توانید مقاله آموزش افیلیت مارکتینگ را مطالعه کنید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  کار اینترنتی با حقوق ثابت

در بازاریابی پورسانتی که به آن همکاری در فروش نیز گفته می‌شود، بازاریاب با دیدن این موضوع که هرچه بیشتر بفروشد، پورسانت بیشتری می‌گیرد، تشویق می‌شود که بیش‌تر برای فروش تلاش کند. در این سیستم، با فروش هرچه بیش‌تر، فروشنده و بازاریاب هر دو به سود بیشتری خواهند رسید.

اگر علاقه مند به فعالیت در حوزه بازاریابی پورسانتی هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما آموزش ما به نام آموزش بازاریابی پورسانتی را ببینید. در این آموزش به صورت تصویری در مورد کلیه مفاهیم بازاریابی پورسانتی و روش های کسب درامد از آن صحبت کرده ایم. همچنین یک نمونه سیستم افیلیت داخلی را نیز به شما معرفی کرده ایم که بلافاصله می‌توانید در آن ثبت نام کنید و شروع به کسب درآمد نمایید. برای دیدن سرفصل های دوره، همین الان لینک آموزش بازاریابی پورسانتی را ببینید.

 فروش فایل آموزشی - یک روش بازاریابی اینترنتی و کسب درامد

فروش فایل های آموزشی

زمانی که در یک زمینه مهارت کافی داشته باشید، می‌توانید آن را آموزش دهید. در فضای اینترنت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید. مزیت و تفاوت اصلی ای که انجام این کار در فضای اینترنت دارد، این است که فقط یک بار آموزش می‌دهید ولی در ازای آن بارها دستمزد دریافت می‌کنید. برای این کار کافی‌ست تا آموزش خود را به صورت ویدیویی آماده کنید و سپس از طریق وب سایت خود، آن را به فروش برسانید.

ممکن است شما هنر آشپزی را به خوبی بلد باشید. می‌توانید از طرز تهیه غذا ها فیلم بگیرید و روی آن‌ها توضیح دهید و فایل نهایی را بفروشید. این فایل ممکن است در هر زمانی توسط هر شخصی خریده شود و شما حتی در خواب نیز درآمد کسب خواهید کرد.

این روش یک روش عالی برای کسب درامد از طریق اینترنت و بازاریابی اینترنتی می‌باشد. اگر قصد کسب درآمد از این روش را دارید، ابتدا باید سایت خود را راه اندازی کنید و سپس درگاه پرداخت اینترنتی و خرید آنلاین را روی آن فعال کنید.

در آموزش طراحی سایت و ساخت فروشگاه اینترنتی ، ما به صورت کاملا تصویری و عملی، تمامی نکات لازم را به شما آموزش داده ایم. در این آموزش به شما می‌گوییم که چطور یک دامنه برای خودتان ثبت کنید. هاست لازم را خریداری کنید. چطور یک فروشگاه اینترنتی روی سایت تان راه اندازی کنید و چطور درگاه پرداختی اینترنتی روی آن داشته باشید. برای دیدن سرفصل های آموزش، همین الان روی این لینک کلیک کنید.

آموزش طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از طریق اینفلوئنسر شدن

اینفلوئنسر شدن

حتما افراد مشهوری را در اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی دیده‌اید که از طریق تبلیغ کردن محصولات و خدمات دیگر صفحات به درآمدزایی مشغول‌اند. در خارج از کشور عنوان «اینفلوئنسر» به اشخاص موفق و تاثیرگذاری اطلاق می‌گردد که کار به خصوصی را در زندگی خود انجام داده‌اند.

در ایران ممکن است شخصی استعداد خاصی نداشته باشد ولی طی اتفاقاتی موفق به جذب تعداد زیادی دنبال کننده شود. از آنجا که اینگونه افراد مخاطبان زیادی دارند برخی شرکت ها به آنها نیز سفارش تبلیغات می‌دهند که درآمد خوبی هم برایشان خواهد داشت. اینفلوئنسر شدن یکی از راه‌های بازاریابی اینترنتی و کسب درامد است، اما موفق شدن در این زمینه سختی های خاص خود را دارد.

این نوشته را هم حتما بخوانید  آیین نامه پورسانت فروش

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از کارهای فریلنسری

کارهای فریلنسر

کار فریلنسر یا برون سپاری از روش های رایج بازاریابی اینترنتی و کسب درامد است. وبسایت هایی وجود دارند که مردم می‌توانند در آن‌ها اعلام کنند که برای کار به خصوصی نیاز به یک نیروی متخصص دارند. سپس افراد متخصص قیمت خود را پیشنهاد می‌دهند و آن‌ها با توجه به این مشخصات نیروی دلخواه را انتخاب می‌کنند. در این سایت ها می‌توانید کارهایی مانند برنامه نویسی، طراحی سایت، ترجمه، تولید محتوا، و … پیدا کنید.

به عنوان مثال یک سایت شناخته شده داخل کشور در این زمینه پونیشا می‌باشد، که می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن مراجعه کنید.

کسب درامد از فروشگاه اینترنتی - یکی از روش های بازاریابی اینترنتی و کسب درامد

فروشگاه اینترنتی

کافی است جایی برای انبار کردن محصولات خود داشته باشید. در این صورت بدون پرداخت هزینه هایی همچون قبض آب و برق و … با ساختن یک وب سایت و فروشگاه اینترنتی می‌توانید محصولاتی که دارید را به مردم معرفی کنید و آنها را به فروش برسانید.

در این زمینه باید توجه داشته باشید که هرچه وبسایت شما رسمی تر و شکیل تر باشد، مردم بیشتر به آن اعتماد خواهند کرد و در نتیجه فروش بیشتری را شاهد خواهید بود.

اگر قصد راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی را دارید، ما یک آموزش کامل در این حوزه داریم که می‌توانید اطلاعات آن را در لینک آموزش طراحی سایت و آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی ببینید. در این دوره، به صورت کاملا تصویری و عملی تمامی بخش های راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی را به شما آموزش داده ایم. همین الان روی لینک بالا کلیک کنید و همین امروز شروع به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نمایید.

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از طریق ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

در ایمیل مارکتینگ، شما ابتدا باید تعداد نسبتا زیادی ایمیل از مشتریان و مخاطبان خود جذب کنید. این کار روش ها و متدهای مختلفی دارد. برای مثال می‌توانید با قرار دادن بنرهایی با مضمون دانلود رایگان یک فایل مهم، از بازدیدکنندگان سایت خود درخواست کنید تا ایمیل شان را در اختیار شما قرار دهند. با جمع آوری لیست ایمیل به صورت روزانه می‌توانید در طی یک بازه‌ی یک ماهه یا دو ماهه، یک لیست ایمیل قوی داشته باشید.

البته توجه کنید که روش گفته شده، فقط یکی از روش های جمع آوری ایمیل است و شما برای این که بتوانید لیست ایمیل زیادی جمع کنید، باید روش های مختلفی را پیاده سازی کنید. در آموزش تصویری ۱۶ استراتژی ساخت لیست ایمیل ما به بیان ۱۶ روش و چگونگی پیاده سازی آن‌ها پرداخته ایم. با استفاده از این روش ها می‌توانید به سرعت یک لیست ایمیل قوی جمع آوری کنید. برای دیدن سرفصل های دوره، روی لینک ۱۶ استراتژی ساخت لیست ایمیل کلیک کنید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  کسب درامد اینترنتی واقعی

پس از ساخت لیست ایمیل، در مرحله بعد می‌توانید از طریق ارسال ایمیل، محصولات و خدمات خود را به این افراد معرفی کنید. اگر خودتان محصول یا خدمتی نداشته باشید، می‌توانید از طریق تبلیغ محصولات سایر شرکت ها درآمد کسب کنید.

برای ارسال ایمیل در مقیاس وسیع نیاز به استفاده از نرم افزارهای خاصی هست که به آن‌ها نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ گفته می‌شود. برای مثال یکی از این نرم افزارها، نرم افزار ایمیل مارکتینگ میلرلایت می‌باشد. برای آشنایی با نحوه نصب و راه اندازی آن، بخش آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت را ببینید.

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از بنر های تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی

یکی از روش های پرطرفدار در بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از این طریق، بنر تبلیغاتی است. اگر شما سایت داشته باشید احتمالا سایت شما حاوی فضاهای خالی می‌باشد. شما می‌توانید از این فضاهای خالی نیز کسب درامد کنید.

برای این کار لازم است در سایت اعلام کنید که علاقمندان برای تبلیغات٬ می‌توانند یک فایل تصویری با اندازه مشخص از طریق راه ارتباطی برای شما ارسال کنند، و سپس بعد از تایید شما آن را به عنوان بنر تبلیغاتی در حاشیه های سایت خود قرار دهید.

در این زمینه باید بدانید که بنرها انواع و اندازه های مختلفی دارند و قیمت هر کدام متفاوت است. برای آشنایی با اندازه ها و نوع های مختلف بنر های تبلیغاتی می‌توانید به عکس بالا مراجعه کنید.

بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از طریق ساخت اپلیکیشن

ساخت اپلیکیشن

یکی دیگر از راه های بازاریابی اینترنتی و کسب درامد ساخت اپلیکیشن است. در صورتی که دانش برنامه نویسی دارید، می‌توانید با ساخت یک اپلیکیشن درآمد کسب کنید. البته این اپلیکیشن باید به قدری جذاب باشد که کاربر را مجاب کند برای آن پول بپردازد.

به عنوان مثال اپلیکیشن های ساده زیادی در کافه بازار هستند که پولی می‌باشند و به تعداد زیادی هم دانلود و نصب شده‌اند. شما نیز می‌توانید ارائه دهنده یکی از این اپلیکیشن ها باشید.

 بازاریابی اینترنتی و کسب درامد با تایپ

تایپ کردن

شما با تایپ کردن متون نیز می‌توانید برای خود درآمد داشته باشید. تایپ کردن یکی از راه های مطمئن بازاریابی اینترنتی و کسب درامد می‌باشد که خیلی از شرکت ها و یا حتی اشخاص نیاز به نیرویی دارند تا متن هایشان را برایشان تایپ کند. شما می‌توانید این نیرو باشید، اما باید بدانید که بهتر است برای این کار از سرعت تایپ خوبی برخوردار باشید تا بتوانید متن های مورد نظر را در زمان مشخص شده تحویل دهید.

در صورتی که علاقمند شدید روش های بیشتری برای بازاریابی اینترنتی و کسب درامد از اینترنت بدانید، می‌توانید مقاله کسب درامد بازاریابی اینترنتی را نیز مطالعه کنید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *