خبرنامه شخصی

خبرنامه شخصی. همه چیز با شما شروع می شود

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

همه ما درباره خبرنامه شخصی در ایمیل مارکتینگ شنیده ایم. توصیه هایی نیز درباره آن شنیده ایم. برای مثال: از نام مشتری استفاده کنید. روز تولدش را به او تبریک بگویید. ایمیل ها را تقسیم بندی و دسته بندی کنید و …..

اما بعضی وقت ها مهم ترین چیز را فراموش می کنیم. این که همه چیز با شما شروع می شود!

اولین و مهم ترین نکته خبرنامه شخصی: از ایمیل شخصی خودتان استفاده کنید.

خیلی اوقات ایمیل هایی که از خبرنامه ارسال می‌شود آدرس no-reply دارند. شما نباید با این عنوان و از طرف این آدرس ایمیل ارسال کنید.

برای ارسال ایمیل، از ایمیل شخصی خودتان استفاده کنید. مخاطبان و مشتریان را تشویق به جواب دادن و نظر دادن کنید. آن ها را تشویق کنید تا بگویند که چرا محصول یا سرویس شما را دوست دارند یا از آن بدشان می آید.

از این راه شما بهترین جواب را بدست می آورید. می‌فهمید که مشتری دقیقا چه چیزی را می‌خواهد و از چه چیزی نگران است. بنابراین می‌توانید بفهمید که چگونه می توانید به او کمک کنید.

نکته۲: از آواتار استفاده کنید

احتمالا تا به حال نمونه هایی دیده اید که بعضی از افراد تصاویرشان را کنار ایمیل شان ضمیمه می کنند. به این تصویر آواتار گفته می‌شود. آواتار یک عکس یا تصویر کوچک است که فرد ارسال کننده را نشان می‌دهد. این روش یکی از راحت ترین روش هاییست که با استفاده از آن می‌توانید خودتان و شرکت تان را برند کنید.

این باعث می شود که برجسته شوید و مانند اکثر فرستندگان ایمیل، یک فرد بدون چهره نباشید. برای درست کردن آواتار عمومی می‌تواند به سایت ww.gravatar.com  مراجعه کنید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  اصول ارسال اولین ایمیل در بازاریابی ایمیلی

در این سایت می‌توانید یک آواتار برای خودتان یا شرکت تان درست کنید. پس از آن تصویر به آدرس ایمیل شما متصل می شود. آواتار شما زمانی که ایمیل می فرستید، نظر می نویسید، پست مهمان می گذارید یا در فروم ها مطلب می‌گذارید، همراه ایمیل شما منتشر می شود. بنابراین، شما همیشه در حال برند کردن شرکت تان هستید.

نکته ۳: خودتان را معرفی کنید

اسم خودتان را بنویسید. یک عکس به خود اضافه کنید و حتی چند کلمه درباره ی خودتان بنویسید. ما افرادی را که پشت شرکت های بزرگ هستند می‌شناسیم. مثل برادران محمدی دیجی کالا، بیل گیتز مایکروسافت یا استیو جابز اپل.

ابتدا باید افراد با ما به عنوان یک انسان ارتباط برقرار کنند تا پس از آن محصولات و خدمات را بخرند. بنابراین استفاده از نام تان یک اصل اساسی در خبرنامه شخصی است.

اگر تا به حال از ایمیل مارکتینگ استفاده نکرده باشم، چی؟

اگر تا به حال از ایمیل مارکتینگ استفاده نکرده اید، پیشنهاد می‌کنیم که همین امروز استفاده از ایمیل مارکتینگ را شروع کنید. ایمیل مارکتینگ یکی از پربازده ترین روش های بازاریابی اینترنتی است.

برای شروع ابتدا باید با روش های جمع آوری لیست ایمیل آشنا باشید. پیشنهاد می‌کنیم که آموزش ۱۶ استراتژی تضمینی برای ساخت لیست ایمیل را ببینید. برای آشنایی با چگونگی ارسال ایمیل و ساخت کمپین های ایمیلی نیز آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت را ببینید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *