۵ دلیل برای به کار بردن نام افراد در عنوان ایمیل

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

 آیا کتاب «آیین دوست‌یابی» دیل کارنگی را خوانده‌اید؟ این کتاب یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه‌ی برقراری ارتباط با افراد و روش‌های یافتن دوست است. در این کتاب دیل کارنگی می‌گوید که نام فرد برای هر کس مهم‌ترین و زیباترین صدایی است که می‌تواند بشنود. بنابراین نام افراد را به خاطر بسپارید و آن‌ها را نامشان خطاب کنید.

آیا این موضوع می‌تواند در بازاریابی ایمیلی و یا ایمیل مارکتینگ نیز مورد استفاده قرار گیرد؟

تحقیقات نشان داده است که بله. به کار بردن نام افراد در عنوان ایمیل یک تکنیک خوب برای شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ است. در این مقاله ۵ دلیل برای به کار بردن نام افراد در عنوان ایمیل را ذکر می‌کنیم.

اگر فرصت خواندن این مقاله را ندارید، می‌توانید پادکست آن را گوش کنید:

این یک نمونه از پادکست های ما بود، برای داشتن تمام پادکست ها کافی‌ست فقط آدرس ایمیل خود را وارد کنید:

همه پادکست ها را در ایمیل خود داشته باشید

تمامی پادکست های ما را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید و اولین نفری باشید که پادکست های جدید ما را می‌شنود 🙂

 

شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ با ذکر نام افراد

دلیل شماره ۱) افزایش نرخ باز شدن ایمیل ها

وب سایت Retention Science با بررسی ۲۶۰ میلیون ایمیل و ۵۴۰ کمپین بازاریابی ایمیلی به این نتیجه رسید که شخصی سازی نرخ باز شدن ایمیل‌ها (OpenRate)، را افزایش می‌دهد.

ایمیل‌هایی که در بخش عنوان آن‌ها، نام دریافت‌کننده ذکر شده‌است، ۱۶.۵ درصد نرخ بازشدن بیش‌تری داشتند. اولین موضوع در آموزش ایمیل مارکتینگ این است که شما بدانید باید به صورت مستقیم با مخاطب صحبت کنید. این موضوع مهم ترین تفاوت بین ایمیل مارکتینگ و بازاریابی شبکه های اجتماعی است.

این نوشته را هم حتما بخوانید  افزونه ارسال ایمیل انبوه در وردپرس

میزان افزایش در نرخ باز شدن ایمیل بسته به صنعت تفاوت دارد. بیش‌ترین افزایش نرخ باز شدن ایمیل پس از شخصی سازی، مربوط به شرکت‌های مسافرتی و گردشگری بوده اس (نرخ باز شدن ایمیل در حالت شخصی سازی ۲۸.۵ درصد بوده است و در حالت معمول ۱۷.۳ درصد)

اگر اولین بار است که اصطلاح Open Rate را می‌شنوید پیشنهاد می‌کنیم همین الان کتاب رایگان «۱۰ اصطلاح مهم ایمیل مارکتینگ که باید بدانید» را دانلود کنید.

۱۰ اصطلاح مهم ایمیل مارکتینگ که باید بدانید

دانلود رایگان کتاب ۱۰ اصطلاح مهم ایمیل مارکتینگ که باید بدانید


در این کتاب رایگان درباره ۱۰ اصطلاح مهم ایمیل مارکتینگ با شما صحبت می‌کنیم. همین الان به رایگان این کتاب را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o

دلیل شماره ۲) افزایش نرخ کلیک ایمیل ها

در تحقیق دیگری مشخص شد که استفاده از نام افراد در عنوان ایمیل هم باعث افزایش نرخ بازشدن و هم باعث افزایش نرخ کلیک می‌شود.

در این تحقیق مشخص شد که ایمیل‌های شخصی سازی شده، ۵/۱۳ درصد دارای نرخ باز شدن بیش‌تر و ۱۷/۳۶ نرخ کلیک بیش‌تری دارند.

دلیل شماره ۳) اسپم به نظر نمی‌رسید

زمانی که شما از نام افراد در عنوان ایمیل خود استفاده می‌کنید، نشان می‌دهید که آن‌ها را می‌شناسید و آن‌ها خودشان با علاقه و تمایل آدرس ایمیل شان را در اختیار شما قرار داده اند. استفاده از این روش شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ باعث می‌شود که در ذهن مخاطب به عنوان اسپم جای نگیرید.

خیلی از اوقات ممکن است که افراد فراموش کنند که ایمیل خود را در سایتی وارد کرده اند و اگر شما این موضوع را به آن‌ها یادآوری نکنید، این احتمال وجود دارد که به عنوان اسپمر و ارسال کننده‌ی اسپم شناخته شوید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  برای یافتن یک فوق ستاره‌ی بازاریابی این ۲۴ سوال را در هنگام مصاحبه بپرسید

یک لحظه به این موضوع فکر کنید که این اتفاق چه قدر بد است!

فردی با تمایل آدرس ایمیل خود را در سایت شما ثبت کرده است ولی اسم شما را فراموش کرده است و به خاطر ندارد. با ارسال ایمیل از سمت شما، فرد فکر می کند که شما و شرکت‌تان بدون اجازه و به صورت اسپم ایمیل ارسال می‌کنید.

بنابراین برند شما در ذهن او به عنوان یک اسپمر ثبت خواهد شد و خیلی بعید است که او از مجموعه‌ی شما خریدی انجام دهد. برای جلوگیری از این مشکل، حتما از عنوان افراد در ایمیل خود استفاده کنید. حداقل برای چندین ایمیل اول ارسالی، نام فرد را به کار برید تا اسم مجموعه و سایت شما در ذهنش ثبت شود.

(اگر می‌خواهید بدانید که چطور می‌توان پس از عضویت افراد، چندین ایمیل مشخص را به صورت خودکار و زمان‌بندی شده برایشان ارسال کرد، پیشنهاد می‌کنم «آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت» را ببینید. در این‌ آموزش تصویری به صورت قدم به قدم فرآیند انجام این کار را به شما نشان می‌دهیم)

دلیل شماره ۴) امکان خرید بیش تر در ایمیل های شخصی سازی شده

 نظرسنجی ها نشان داده است که ۷۷ درصد افراد تمایل بیش‌تری به خرید از برندی که ایمیل‌هایش شخصی سازی شده باشد را دارند. بنابراین با شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ و قراردادن نام افراد در عنوان ایمیل می‌توانید احتمال فروش خود را افزایش دهید.

دلیل شماره ۵) خیلی از افراد و سازمان‌ها از این موضوع استفاده نمی‌کنند

چه قدر عالی. حالا که تعداد زیادی از افراد و مجموعه‌ها از نام افراد در عنوان ایمیل استفاده نمی‌کنند، شما به راحتی می‌توانید با اجرای این اصل ساده نسبت به رقبایتان متمایز شوید و متفاوت تر از آن‌ها عمل کنید.

این نوشته را هم حتما بخوانید  ۴ دلیل که مشترکین ایمیل، شما را نادیده می گیرند

چه طور نام افراد را در عنوان ایمیل ارسال کنیم؟

معمولاً سیستم‌های ایمیل مارکتینگ این امکان را به شما می‌دهند که با استفاده از نام افراد، ایمیل خود را شخصی سازی کنید.

برای استفاده از این ویژگی به دنبال بخش Personalization در سیستم ایمیل مارکتینگ خود بگردید.

خود ما از میلرلایت برای ارسال ایمیل و ایمیل مارکتینگ استفاده می‌کنیم. در تصویر زیر چگونگی شخصی سازی در میلرلایت را می‌بینید.

شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ با میلرلایت

از هر سیستم ایمیل مارکتینگ که برای ارسال ایمیل استفاده می‌کنید، حتماً استفاده از نام افراد و شخصی سازی در ایمیل مارکتینگ را در برنامه‌ی خود بگنجانید.

میلرلایت جزو بهترین سیستم های ایمیل مارکتینگ بوده که علاوه بر شخصی سازی امکانات بسیاری زیادی را به شما می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیش‌تر با میلرلایت «آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت» و مقاله‌ی «آموزش کار با mailerlite» را ببینید

آموزش جامع ایمیل مارکتینگ با میلرلایت

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *