کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

تعداد زیادی از خانم های خانه دار هستند که می‌خواهند برای خودشان درآمد داشته باشند، ولی به خاطر کمبود وقت یا دلایل دیگر نمی‌توانند در خارج از منزل مشغول به کار شوند.

همچنین بسیاری از دانشجویان که می‌خواهند برای خودشان درآمد مستقل داشته باشند نیز به دلیل مشغول بودن در طول روز، نمی‌توانند کار تمام وقت پیدا کنند.

بعضی افراد هم هستند که درآمد حاصل از شغلشان پاسخگوی نیازهایشان نیست و به دنبال شغل دوم می‌گردند. اگر شما هم جزو این دسته افراد هستید مقاله کسب درآمد در منزل با کامپیوتر مناسب شماست. در این مقاله ۹ روش کسب درآمد در منزل با کامپیوتر را بیان کرده‌ایم. شما می‌توانید حداقل ۲ یا ۳ روش مناسب خود را در این مقاله پیدا کنید.

روش های کسب درآمد در منزل با کامپیوتر

در ادامه با ۹ روش کسب درآمد در منزل با کامپیوتر آشنا خواهیم شد. این روش ها برای عموم قابل استفاده و قابل عمل کردن هستند. شما می‌توانید با توجه به علائق و استعدادهای خود، ۱ یا چندین روش از این مجموعه را انتخاب کنید. در کنار هر روش، سعی کرده‌ایم یک راهنما نیز برای شروع کار به شما معرفی کنیم.

 کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و همکاری در فروش

۱) همکاری در فروش

شما می‌توانید در همین سایت ما یعنی لرن مارکتینگ درآمد کسب کنید!

در کار همکاری در فروش شما نقش بازاریاب را خواهید داشت. شما ابتدا در سیستم همکاری در فروش عضو می‌شوید، سپس لینک یک محصول سایت را پنل مشخص شده وارد می‌کنید. در مرحله بعد سایت یک لینک منحر به فرد ایجاد می‌کند که به طور مخصوص برای شما کدگذاری شده است. در انتها باید این لینک را در در سایت یا شبکه های اجتماعی خود منتشر نمایید، و بازدیدکنندگان را به کلیک کردن روی آن ترغیب کنید. با توجه به تعداد مشتری هایی که از سمت شما به سایت فروشنده هدای شده و اقدام به خرید کرده‌اند (که از طریق لینک کدگذاری شده مشخص می‌شود) به شما پورسانت تعلق می‌گیرد.

و اما وبسایت لرن مارکتینگ بخشی دارد به نام کسب درآمد، که به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق همکاری در فروش هر یک از محصولات آموزشی ما، ۲۰ درصد از قیمت محصول را از آن خود کنید! اما چگونه؟

کافی است شما در قسمت کسب درآمد ثبت نام کنید و لینک یکی از محصولات ما را در پنل مخصوص وارد کنید. سپس لینکی منحصر به فرد به شما داده می‌شود که باید آن را در سایت، شبکه های اجتماعی، و یا بین دوستان خود منتشر کنید.

در انتها هر خریدی که از طریق لینک شما صورت بگیرد، ۲۰٪ از قیمت محصول مربوطه به شما تعلق می‌گیرد!

هم‌اکنون ثبت نام کنید:

حتما بخوانید  آموزش همکاری در فروش اینترنتی

با تماشای ویدیوی زیر سیستم همکاری در فروش را بیشتر بشناسید:

در ویدیوی زیر نیز می‌توانید نحوه کسب درآمد از سیستم افیلیت را به صورت کاربردی یاد بگیرید:

همچنین در ویدیوی زیر به معرفی یک نمونه سیستم افیلیت پرداخته ایم که با استفاده از آن می‌توان درآمد کسب کرد:

معرفی یک سایت دیگر برای همکاری در فروش

علاوه بر بخش کسب درآمد در سایت ما، می‌خواهیم یک سایت دیگر را نیز به شما معرفی کنیم. این سایت، سایت بازکار به آدرس اینترنتی https://bazkar.org می‌باشد.

در این سایت، محصولات و خدمات فروشگاه‌های اینترنتی مختلف وجود دارند و شما می‌توانید از طریق همکاری در فروش آن‌ها کسب درآمد کنید. هر محصول برای شما، یک لینک اختصاصی دارد. شما می‌توانید عکس محصول و توضیحات آن را در اینستاگرام خود منتشر کنید.

زمانی که کسی روی لینک اختصاصی شما کلیک کند، سایت بازکار متوجه می‌شود که مشتری وارد شده، مشتری ای است که از جانب شما معرفی شده است. اگر این مشتری خریدی انجام دهد، مطابق با آن خرید به شما پورسانت فروش تعلق خواهد گرفت.

در تصویر زیر بخشی از سایت بازکار را می‌بینید. برای مثال ما خودمان یک محصول آموزشی سایت مان، را در این سایت قرار داده‌ایم.

بهترین سیستم همکاری در فروش و سایت بازکارهمان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌شود، یک بخش تحت عنوان لینک اختصاصی وجود دارد. شما با اشتراک گذاری لینک اختصاصی خودتان، می‌توانید از سایت بازکار کسب درآمد کنید.

پیشنهاد می‌کنیم همین الان از طریق دکمه زیر در این سایت ثبت نام کنید.

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر از طریق ترجمه

۲) ترجمه کردن

در صورتی که به زبان انگلیسی یا زبان کاربردی دیگری مسلط هستید و توانایی ترجمه کردن متون را دارید، می‌توانید سفارش های ترجمه قبول کنید. اما کسانی که سفارش ترجمه دارند را از کجا باید پیدا کرد؟

نگران نباشید، افرادی که به مترجم نیاز دارند را می‌توان به راحتی پیدا کرد. وبسایت هایی با عنوان فریلنسر یا برون سپار وجود دارند که در آن‌ها کارفرما در یک وبسایت اعلام می‌کنند نیاز به چه نیرویی دارند. یکی از نیازهای معمول آن‌ها مترجمی است.

پس از این که کارفرمایان نیاز خود را در قالب یک آگهی بیان کردند و کار را توضیح دادند، افرادی که به نظرشان از پس آن کار برمی‌آیند  زمان انجام پروژه و قیمت پیشنهادی خود را ارائه می‌دهند. در آخر کارفرما گزینه ای که برایش مناسب است را انتخاب می‌کند.

۲ مورد از از سایت های مفید برای این کار:

 انجام میدم، پونیشا

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر با ضبط کتاب صوتی

۳) تولید کتاب صوتی

با توجه به اینکه مسیر رشد جهان به سمت راحت تر و ساده تر شدن کارها می‌باشد، تعداد افرادی که به جای خواندن کتاب تمایل به گوش دادن آن دارند، در حال افزایش است. شما می‌توانید کتاب های محبوب را بخوانید و صدای خود را ضبط کنید و در نهایت فایل آن را به فروش بگذارید. شما می‌توانید این کار در وبسایت خود انجام دهید و یا فایل خود را به وبسایت های مرجع در این زمینه بفروشید.

اگر برای خود وبسایت ندارید و نمی‌دانید چگونه وبسایت راه اندازی کنید، می‌توانید با کمک بسته آموزشی راه اندازی سایت این کار را در کمتر از ۶ ساعت یاد بگیرید و سپس وبسایت خود را راه اندازی و طراحی نمایید.

حتما بخوانید  آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی

دقت داشته باشید که برای ضبط صدا از یک میکروفون با کیفیت خوب استفاده کنید. همچنین بهتر است ابتدا نحوه صحیح خوانش را فرا بگیرید سپس اقدام به ضبط کنید.

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر طراحی سایت

۴) راه اندازی و طراحی سایت

در صورتی که نحوه راه اندازی و طراحی سایت را بلد باشید، این کار می‌تواند یک راه بسیار خوب کسب درآمد در منزل با کامپیوتر برای شما باشد. اما اگر این کار را بلد نیستید هم می‌توانید به راحتی آن را یاد بگیرید و سپس برای دیگران سایت طراحی کنید.

شما می‌توانید با استفاده از دوره آموزش تصویری راه اندازی سایت با کمترین هزینه و در کمترین زمان نحوه راه اندازی سایت را یاد بگیرید. ما در این دوره تمامی مباحث لازم پیرامون نحوه‌ی راه اندازی سایت را بیان کرده ایم تا هر نفر بتواند خودش به صورت مستقل این کار را برای خود انجام دهد.

آموزش تصویری راه اندازی سایت

برای نمونه می‌توانید بخشی از این دوره آموزشی را در ویدیوی زیر تماشا کنید:

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر از طریق ویدیوی آموزشی

۵) ویدیوی آموزشی

از آنجا که هزینه خرید ویدیوهای آموزشی کمتر از هزینه ثبت نام در کلاس های حضوری می‌باشد، افراد زیادی هستند که بیشتر تمایل به خرید فایل آموزشی و یادگیری از این طریق هستند. از این رو فروش ویدیوهای آموزشی به یکی از راه های خوب برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر تبدیل شده است.

شما حداقل یک کار را خوب بلد هستید و در آن مهارت دارید، لذا می‌توانید با آموزش آن کسب درآمد کنید. کافی است شما یک بار ویدیوی آموزشی تهیه کنید، سپس می‌توانید بارها فایل آن را بفروشید. مهارت شما می‌تواند هر چیزی باشد، از جمله طراحی سایت، آشپزی یک غذای خاص، نواختن گیتار یا هر ساز دیگری، و … . در نهایت افرادی پیدا خواهند شد که علاقمند به یادگیری موضوع مورد نظر شما باشند.

در انتها شما می‌توانید این ویدیوهای آموزشی را در وبسایت خود برای فروش بگذارید و برای هر محصول توضیحات مناسب و کاملی ارائه دهید تا مشتری با خیال آسوده اقدام به خرید نماید.

در صورتی که نمی‌دانید چطور سایت خود را به یک فروشگاه اینترنتی تبدیل کنید، می‌توانید از بسته آموزشی ساخت فروشگاه اینترنتی استفاده کنید.

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر از طریق پشتیبانی سایت

۶) پشتیبان سایت

بسیاری از سایت ها نیاز به یک پشتیبان دارند، تا در صورتی که مشتری مشکلی در نحوه خرید یا سوالی درباره یکی از محصولات و خدمات سایت داشت، او را راهنمایی کند.

شما با توجه به موضوعی که در آن تخصص دارید می‌توانید به عنوان پشتیبان سایتی مربوط به آن موضوع فعالیت کنید. شما لازم است در ساعات مشخص شده پشت کامپیوتر، یا حتی تلفن همراه، آنلاین و آماده باشید تا سوالات احتمالی مشتریان را پاسخ بدهید. این کار از این لحاظ حائز اهمیت می‌باشد که ممکن است یک شخص پس از رفع ابهام و رسیدن به پاسخ سوالاتش، اقدام به خرید از سایت نماید و باعث افزایش آمار فروش شود. همچنین این کار یکی از آسان ترین روش های کسب درآمد در منزل با کامپیوتر می‌باشد.

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و تلگرام

۷) فروش از طریق کانال تلگرام

پیام رسان تلگرام نیز می‌تواند یک راه خوب برای کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و یا حتی با موبایل باشد. شما می‌توانید با هنری که دارید محصولاتی را در خانه تولید کنید و با یک کانال تلگرامی در جهت معرفی و فروش آن‌ها تلاش کنید. به عنوان مثال صنایع دستی، عروسک، محصولات غذایی، و … . همچنین می‌توانید محصولاتی دیگر که خودتان تولید نکرده‌اید را با قیمت اولیه از مبدا تهیه کنید و درصدی سود در کانال خود به فروش برسانید.

حتما بخوانید  کسب درامد اینترنتی واقعی

شما در ابتدا بازدیدی ندارید و لازم است کمی برای کانال خود تبلیغ کنید، اما بعد از خرید چند مشتری کم کم شناخته می‌شوید و در صورت رضایت مشتریان خودشان شما را به دیگران معرفی می‌کنند.

کسب درآمد در منزل با کامپیوتر و تایپ

۸) کار به عنوان نیروی تایپیست

شما می‌توانید با ثبت نام در سایت های برون سپار (فریلنسر) افرادی را پیدا کنید که نیاز به نیروی تایپیست دارند. معمولا این افراد متونی دارند که لازم است تایپ شود و خودشان وقت و فرصت انجام چنین کاری را ندارند، به همین دلیل از یک شخص دیگر کمک می‌گیرند که بدون نیاز به استخدام در خانه خودش این کار را انجام دهد و کارمزدش را بگیرد.

به عنوان مثال یکی از وبسایت های فریلنسر در ایران پونیشا می‌باشد، که می‌توانید از آن دیدن کنید.

۹) دیجیتال پینتینگ

یکی دیگر از روش های کسب درآمد در منزل با کامپیوتر، نقاشی کشیدن با کامپیوتر یا همان دیجیتال پینتینگ است.

در صورتی که شما در زمینه دیجیتال پینتینگ مهارت داشته باشید، می‌توانید با کشیدن نقاشی دیگران درآمد خوبی کسب کنید. اگر هم بلد نباشید می‌توانید این کار را یاد بگیرید. اما قرار است از کجا مشتری پیدا کنید؟

لازم است شما محلی برای معرفی کار های خود داشته باشید. برای این کار یک حساب اینستاگرام یا کانال تلگرام هم کفایت می‌کند. طبیعتاً در ابتدای کار تعداد سفارش ها کم خواهد بود. احتمالا شخصی که به شما سفارش داده است نقاشی اش را در صفحه خود به اشتراک می‌گذارد و دیگران درباره صاحب اثر پرس و جو می‌کنند و او نیز شما را معرفی می‌کند. در نتیجه رفته رفته افراد بیشتری با شما آشنا می‌شوند و اگر کارهای شما را دوست داشته باشند، آن ها نیز نسبت به سفارش نقاشی اقدام می‌کنند.

در این مقاله با برخی روش های رایج کسب درآمد در منزل با کامپیوتر آشنا شدید، اما روش های بیشتری نیز وجود دارند که توصیه می‌کنیم حتما با آن‌ها نیز آشنا شوید، برای این منظور می‌توانید مقاله بازاریابی اینترنتی و کسب درامد را مطالعه نمایید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *