اکسل محاسبه پورسانت فروش

اکسل محاسبه پورسانت فروش

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

نحوه محاسبه پورسانت یکی از مسائل مهم در بازاریابی پورسانتی می‌باشد، که باید فعالان این زمینه با آن آشنا باشند تا بتوانند تصمیمات درستی بگیرند. در مقاله دستورالعمل محاسبه پورسانت نحوه محاسبه را به صورت قدم به قدم توضیح دادیم که می‌توانید از آن استفاده کنید. اما در صورتی که می‌خواهید با روشی راحت‌تر به عدد نهایی مورد نظرتان برسید، با ما همراه باشید تا با ارائه اکسل محاسبه پورسانت فروش، کار را برای شما ساده‌تر کنیم.

 ابتدا لازم است به توضیح پیرامون چند موضوع بپردازیم تا بیشتر به اهمیت بازاریابی پورسانتی پی ببرید.

اکسل محاسبه پورسانت فروش و کسب درآمد

فروش پورسانتی به چه معناست؟

در فروش پورسانتی اشخاصی که به آن‌ها بازاریاب گفته می‌شود، محصولات یا خدمات یک شرکت را به دیگران معرفی می‌کنند و از این طریق آنها را به فروش می‌رسانند. سپس به توجه به آیین نامه هر شرکت، درصدی از سود فروش به عنوان پورسانت به بازاریاب تعلق می‌گیرد.

چرا بازاریابی پورسانتی؟

بازاریابی پورسانتی هم برای شرکت سودمند است هم برای بازاریاب. از آنجا که فقط زمانی به بازاریاب پول پرداخت می‌شود که محصولی فروخته شود، شرکت هیچ هزینه‌ بیهوده‌ای برای تبلیغات نخواهد داشت. از طرفی وقتی بازاریاب هم ببیند که با فروش بیشتر پورسانت بیشتری به او تعلق می‌گیرد، در این راستا تلاش بیشتری می‌کند.

پورسانت پلکانی

در صورتی که بازاریاب مقدار مشخصی از محصولات یا خدمات را بفروشد، مقدار پورسانتی که به او تعلق می‌گیرد افزایش می‌یابد. به عنوان مثال اگر میزان فروش او به ۳ میلیون تومان برسد، میزان پورسانت او از ۴ درصد به ۷ درصد تغییر می‌کند. برای فهم بهتر این موضوع می‌توانید فایل رایگان اکسل محاسبه پورسانت فروش را در انتهای مقاله دانلود کنید.

بازاریابی پورسانتی در دنیای دیجیتال

با ورود بازاریابی پورسانتی به دنیای بازاریابی اینترنتی این کار ساده تر نیز شده است و می‌توان درآمد خوبی از آن کسب کرد. در این روش شرکت فروشنده لینکی را به بازاریاب می‌دهد تا آن را در وبسایت‌های خود منتشر کند. با توجه به تعداد مشتریانی که از طریق این لینک به سایت فروشنده منتقل می‌شوند، برای بازاریاب مورد نظر پورسانت در نظر گرفته می‌شود. برای اطلاع از جزئیات بیشتر و یادگیری نحوه کسب درآمد در این روش می‌توانید مقاله آموزش افیلیت مارکتینگ را بخوانید.

اگر قصد درآمد از بازاریابی پورسانتی را دارید، حتما سایت بازکار را ببینید. محصولات و خدمات متنوعی در این سایت قرار دارد که از طریق بازاریابی و فروش آن‌ها می‌توانید کسب درآمد داشته باشید. برای آشنایی با چگونگی کسب درآمد از این سایت، همین الان ویدئوی زیر را ببینید.

یک سیستم داخلی افیلیت که شما می‌توانید از آن برای همکاری در فروش و کسب درامد استفاده کنید، سایت بازکار به آدرس اینترنتی https://bazkar.org است. در این سایت، محصولات و خدمات متعددی وجود دارند و شما با تبلیغ و بازاریابی آن‌ها می‌توانید درامد کسب کنید.

هر محصول یک لینک منحصر به فرد برای شما دارد و زمانی که کسی از طریق این لینک اقدام به خرید کند، شما متناسب با درصد تعیین شده پورسانت دریافت خواهید کرد. پورسانت هر محصول در قیمت آن ضرب شده و متناسب با درصد تعیین شده، به شما درآمد تعلق خواهد گرفت.

همین الان با کلیک بر روی لینک زیر در سایت بازکار ثبت نام کنید.

اکسل محاسبه پورسانت فروش برای انتخاب بین چند گزینه

انتخاب بین چند پیشنهاد کار

ممکن است شما از چند شرکت پیشنهاد کار برای بازاریابی پورسانتی داشته باشید. در این مرحله بسیار مهم است که بتوانید آن‌ها را به درستی مقایسه کنید و بهترین گزینه را برگزینید. برای این کار یک فایل اکسل برای شما تهیه کرده‌ایم که می‌توانید با وارد نمودن درصد پورسانت هر شرکت و دیگر جزئیات به سادگی از درآمد خود اطلاع پیدا کنید، و با توجه به درآمد حاصل از هر شرکت گزینه مناسب خودتان را انتخاب نمایید.

هم‌اکنون این فایل اکسل را به همراه کتاب رایگان ما در ایمیل خود دریافت کنید.

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی


همین الان به رایگان کتاب ما را به همراه ۲ اکسل محاسباتی دریافت کنید.

بررسی مفاهیم بازاریابی پورسانتی به همراه اکسل محاسبه درآمد طرح‌های مختلف بازاریابی پورسانتی و انتخاب بهترین گزینه با بیش‌ترین درآمد

درصد پورسانت در اکسل محاسبه پورسانت فروش

پورسانت فروش

مقدار پورسانت بر اساس چندین عامل محاسبه می‌شود، از جمله نوع طرح پورسانت، نرخ پورسانت، دوره پورسانت، پاداش ها، و … . اگر می‌خواهید خودتان مقدار پورسانت را محاسبه کنید می‌توانید از مقاله دستورالعمل محاسبه پورسانت استفاده نمایید.

اما همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم این محاسبه کاری زمان بر خواهد بود و از این رو ما برای شما یک فایل اکسل محاسبه پورسانت فروش آماده کرده‌ایم که بتوانید براحتی در عرض چند ثانیه مقدار پورسانت و درآمد نهایی خود را محاسبه کنید. در ادامه می‌توانید این فایل را دانلود کنید.

اکسل محاسبه پورسانت فروش

هم‌اکنون می‌توانید برای محاسبه پورسانت خود بر حسب پلن های مختلف و همچنین با اعمال روش پلکانی، به رایگان اکسل محاسبه پورسانت فروش را دانلود کنید:

پورسانت اینترنتی و کسب درآمد اینترنتی از بازاریابی پورسانتی

بازاریابی پورسانتی به روش های متعددی روی سیستم های اینترنتی نیز پیاده سازی شده است. با توجه به قدرت کامپیوترها در محاسبه فرمول پورسانت، این سیستم ها به صورت خودکار میزان پورسانت هر بازاریاب را محاسبه می‌کنند.

در سیستم های بازاریابی پورسانتی اینترنتی، شما به عنوان بازاریاب یک کد اختصاصی معرف یکتا دارید. این کد یکتا روی تمامی محصولات و خدمات تعریف شده در سایت می‌خورد و هر محصول برای شما یک لینک اختصاصی خواهد داشت. هر زمان که کسی از طریق لینک شما وارد سایت فروشنده شود و خریدی انجام دهد، شما متناسب با پورسانت مشخص شده درآمد کسب خواهید کرد.

یکی از سایت هایی که می‌توانید برای کسب درآمد بازاریابی پورسانتی اینترنتی از آن استفاده کنید، سایت بازکار است. در این سایت محصولات و خدمات متعددی وجود دارند که هر محصول دارای یک لینک منحصر به فرد برای بازاریابی و تبلیغات شماست.

برای مثال، ما خودمان محصول آموزش بازاریابی پورسانتی را در این سایت قرار داده‌ایم (شکل زیر)

بهترین سیستم همکاری در فروش و سایت بازکارشما با اشتراک گذاری این لینک از طریق ایمیل، شبکه های اجتماعی و تلگرام می‌توانید از همکاری در فروش کسب درآمد داشته باشید. محصولات و خدمات متعددی روی این سایت وجود دارند و شما می‌توانید با توجه به علاقه مندی خود، هر کدام از آن‌ها را تبلیغ و بازاریابی کنید.

این سایت نیز یکی از بهترین سیستم های بازاریابی پورسانتی اینترنتی است. همین الان با کلیک روی دکمه‌ی زیر در این سایت ثبت نام کنید و شروع به کسب درآمد کنید.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *