جدول پرداخت پورسانت-پورسانت در جدول

جدول پرداخت پورسانت

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

یکی از جستجوهای رایج بازاریابان پیدا کردن جدول پرداخت پورسانت است تا بتوانند با نحوه محاسبه پورسانت فروش آشنا شوند. پورسانت فروش یکی از روش‌های متداول برای پرداخت حقوق به بازاریابان می‌باشد. این روش امروزه جایگاه خود را در فضای اینترنت نیز باز کرده است. سیستم افیلیت و افیلیت مارکتینگ روش‌های نوین بازاریابی پورسانتی در فضای اینترنت هستند. با استفاده از جدول پورسانت فروش می‌توان به راحتی مقدار پورسانت نهایی را متوجه شد.

در این مقاله ابتدا در مورد مکانیزم‌های مختلف پرداخت پورسانت صحبت خواهیم کرد. همچنین مقایسه‌ای بین شغل‌های تمام پورسانت و شغل‌های پورسانت با حقوق ثابت خواهیم داشت. در نهایت نیز یک نمونه جدول پرداخت پورسانت به شما معرفی خواهیم کرد.

بازاریابی پورسانتی

پورسانت و بازاریابی پورسانتی چیست؟

پورسانت واژه‌ای است که با عنوان حق‌الزحمه یا حق کمیسیون نیز شناخته می‌شود. پورسانت به معنای  درصدی از مبلغ یک محصول یا خدمت گفته می‌شود، که پس از فروش به شخصی که واسطه‌ی بین فروشنده و خریدار بوده است می‌رسد. در بازایابی پورسانتی بازاریابان در ازای دریافت پورسانت فروش، برای فروشندگان بازاریابی می‌کنند.

اگر با مفاهیم بازاریابی پورسانتی آشنایی ندارید، حتما ویدئوی زیر را ببینید. در این ویدئو درباره مفاهیم و تعاریف آموزش بازاریابی پورسانتی صحبت کرده‌ایم.

این ویدئو بخشی از دوره آموزشی ما به نام آموزش بازاریابی پورسانتی می‌باشد. در این دوره به صورت کامل درباره‌ی مفاهیم بازاریابی پورسانتی صحبت کرده‌ایم. همچنین بیان کرده‌ایم، چطور بازاریابی پورسانتی از قدرت بازاریابی اینترنتی استفاده کرده است تا مفهوم جدیدی به نام افیلیت مارکتینگ شکل بگیرد. در این دوره، یک سیستم افیلیت داخلی را نیز به شما معرفی کرده‌ایم. شما با استفاده از آن می‌توانید درآمد کسب کنید.

برای دیدن سرفصل های این دوره، لینک آموزش بازاریابی پورسانتی را ببینید.

چرا شرکت‌ها علاقه‌مند به استفاده از بازاریابی پورسانتی هستند؟

در بازاریابی پورسانتی فروش تضمینی است. به این معنا که فقط وقتی فروشی صورت بگیرد شرکت پورسانت پرداخت می‌کند، و پولی برای تبلیغات هدر نمی‌رود.

این نوشته را هم حتما بخوانید  فروش پورسانتی

از طرفی این روش یکی از معیارهای عملکرد بازاریاب‌ها می‌باشد. در این صورت می‌توان بر اساس نتایج ارزیابی کرد که یک بازاریاب چقدر توانایی فروش دارد.

این نوع بازاریابی مشوقی هم برای خود فرد بازاریاب است. زیرا  با دیدن نتیجه تلاش خود و دریافت پورسانت‌ها بر اساس تعداد فروش، تشویق می‌شود تا با تلاش بیشتر به پورسانت بیشتری برسد، که باعث می‌شود شرکت نیز فروش بیشتری داشته باشد.

اگر علاقه مند به فعالیت در حوزه بازاریابی پورسانتی هستید، می‌توانید بخش کسب درآمد سایت ما را ببینید.

بازاریاب پورسانتی

من به عنوان بازاریاب پورسانتی چه انتخاب‌هایی دارم؟

در بازاریابی پورسانتی دو روش دریافت حقوق وجود دارد:

۱- پورسانت کامل:
در این روش شما در صورتی درآمد خواهید داشت که محصول یا خدمتی را بفروشید. توصیه می‌شود زمانی این روش را انتخاب کنید که سابقه‌ای چندین ساله در زمینه بازاریابی پورسانتی دارید. یعنی  مهارت کافی برای فروش را کسب کرده‌اید. بهتر است میزان اعتبار شرکت را نیز بررسی کنید، تا از محصولات آن مطمئن شوید.

در صورتی که حقوق خود را به این شیوه دریافت می‌کنید، لازم است برای قسمت حقوق ثابت در جدول پورسانت فروش عدد صفر را قرار دهید.

۲- پورسانت با حقوق ثابت:
در این روش شما یک حقوق ثابت خواهید داشت، و علاوه بر آن پورسانت هر تعداد فروشی که داشته باشید نیز به حقوق شما اضافه می‌گردد. توصیه می‌شود اگر به تازگی وارد کار بازاریابی پورسانتی شده‌اید این روش را انتخاب کنید. چرا که مبلغی به عنوان حقوق ثابت به شما تعلق می‌گیرد و مطمئن هستید که حداقل درآمدی دارید.

این بخش در جدول پورسانت فروش در نظر گرفته شده است، فراموش نکنید که این قسمت را پر کنید.

برای بررسی انتخاب‌های خود همین الآن فایل اکسل جدول پرداخت پورسانت بر اساس شرکت‌های مختلف را به رایگان دانلود کنید. در این جدول می‌توانید به راحتی با وارد نمودن قیمت محصول و تعداد تقریبی فروش و درصد پورسانت شرکت‌ها، پیشنهادهای آنان را با یکدیگر مقایسه و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی


بررسی مفاهیم بازاریابی پورسانتی به همراه اکسل محاسبه درآمد طرح‌های مختلف بازاریابی پورسانتی و انتخاب بهترین گزینه با بیش‌ترین درآمد

انتخاب بهترین طرح بازاریابی با کمک جدول پورسانت فروش و جدول پرداخت پورسانت

چطور بین طرح‌های مختلف یک انتخاب مناسب داشته باشیم؟

در انتهای مقاله یک نمونه جدول پرداخت پورسانت داریم که با استفاده از آن می‌توانید درآمد خود را بین چند طرح مختلف محاسبه کنید.

این جدول پورسانت فروش به شما این امکان را می‌دهد که خیلی ساده، درآمد احتمالی خود را بین گزینه‌های مختلف مشخص کنید. شاید در نگاه اول بعضی طرح‌های بازاریابی پورسانتی خیلی جذاب به نظر برسد. اما محاسبه دقیق به شما نشان می‌دهد که در نهایت درآمد کمی خواهید داشت. جدول پورسانت فروش با محاسبه خودکار، این بینش را به شما می‌دهد و در نتیجه می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

متوسط نرخ پورسانت چقدر است؟

از آنجا که محصولات متفاوت هستند و هر محصول یا خدمت بازار خاص خود را دارد، نمی‌توان نرخ ثابتی را برای پورسانت تعیین کرد.

بنابراین نرخ ثابتی برای پورسانت وجود ندارد. هر صنعت بسته به پارامترها و ویژگی‌های خاص خود از نرخ پورسانت متفاوتی استفاده می‌کند. به عنوان مثال پورسانت فروش نرم‌افزار با پورسانت فروش لوازم آرایشی فرق می‌کند.

به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که نرخ پورسانت بالاتر همیشه بهتر نیست. باید قیمت محصول را نیز در نظر بگیرید، چرا که اگر قیمت کم باشد و نرخ بالا، در نهایت مبلغ پورسانت کم خواهد بود. اما اگر قیمت زیاد باشد و نرخ پایین، همان درصد کم از قیمت محصول خود مبلغ قابل توجهی می‌شود.

در فایل اکسل جدول پرداخت پورسانت که در انتهای مقاله قرار دارد می‌توانید این مطلب را به خوبی درک کنید و از آن برای محاسبه‌ی پورسانت‌ها و درآمد نهایی خود نیز استفاده نمایید.

بازاریابی پورسانتی دیجیتال-پورسانت در جدول

استفاده از بازاریابی پورسانتی به صورت دیجیتال

امروزه بازاریابی پورسانتی به خوبی جای خود را در فضای اینترنت باز کرده است و می‌توان درآمد خوبی از آن داشت. در حقیقت قدرت بازاریابی اینترنتی در کنار بازاریابی پورسانتی، یک مفهوم عالی و جدید به نام افیلیت مارکتینگ را خلق کرده است که فرصت بسیار مناسبی برای درآمدزایی ایجاد کرده است.

این نوشته را هم حتما بخوانید  کسب درآمد از طریق اینترنت در خانه

لازمه‌ی این کار آموختن و دانستن جزئیات آن می‌باشد. قبلاً در مقاله آموزش افیلیت مارکتینگ به این موضوع پرداختیم که می‌توانید مطالعه کنید. همچنین در مقاله‌ای دیگر ۵ ابزار و افزونه مفید را برای این کار معرفی کردیم. توصیه می‌کنیم حتما در مقاله سیستم افیلیت درباره آن‌ها بخوانید. در صورتی که می‌خواهید مقدار درآمد خود از بازاریابی پورسانتی را محاسبه کنید نیز می‌توانید از جدول پورسانت فروش که در انتهای مقاله وجود دارد استفاده کنید.

نمونه جدول پرداخت پورسانت برای سیستم افیلیت

یکی از پرسش های متداول بازاریابن در مورد جدول پرداخت پورسانت ، این است که چطور می‌توانند بین چند طرح شرکتی مختلف، بهترین طرح با بیش ترین درآمد را برای خود انتخاب کنند؟ در بخش زیر فایل جدول پورسانت فروش را برای شما قرار داده ایم که با استفاده از آن می‌توانید بین چندین طرح مختلف، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی

انتخاب بهترین گزینه در بازاریابی پورسانتی


همین الان به رایگان کتاب ما را به همراه ۲ اکسل محاسباتی دریافت کنید.

بررسی مفاهیم بازاریابی پورسانتی به همراه اکسل محاسبه درآمد طرح‌های مختلف بازاریابی پورسانتی و انتخاب بهترین گزینه با بیش‌ترین درآمد

بازاریابی پورسانتی یک روش عالی برای کسب درآمد هم برای بازاریابان و هم برای شرکت ها می‌باشد. هدف ما در این مقاله پرداختن به جدول پرداخت پورسانت بود.

برای استفاده از تمامی قدرت بازاریابی پورسانتی، حتما آموزش جامع ما به نام آموزش بازاریابی پورسانتی را ببینید. در این آموزش در مورد کلیه مفاهیم و مباحث بازاریابی پورسانتی صحبت کرده‌ایم. همچنین یک نمونه سیستم داخلی را به شما معرفی کرده‌ایم که با استفاده از آن می‌توانید درآمد کسب کنید. کلیه‌ی مراحل به صورت عملی و تصویری نمایش داده شده اند و شما می‌توانید همزمان با دیدن آموزش، آن‌ها را اجرا کنید. برای اطلاعات بیش تر، همین الان آموزش بازاریابی پورسانتی را ببینید.

آموزش بازاریابی پورسانتی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *