کمپین بازاریابی فیلم کری

کمپین بازاریابی فیلم کری
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
|
0 نظرات
|
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
کمپین بازاریابی فیلم کری نمونه ای عالی از به کارگیری خلاقیت برای بازاریابی و تبلیغ یک فیلم است. با توجه به تعداد روز افزون فیلم های ترسناک، ترساندن مخاطب امروزی بسیار سخت شده است.
بنابراین تیم های فیلم سازی در ژانر ترسناک کار بسیار سختی برای ایجاد رعب و وحشت مخاطب خود در پیش رو دارند، در این میان کمپین تبلیغاتی خوب می تواند کمک بسزایی در ترساندن مخاطبین و واقعی جلوه دادن رویدادهای فیلم نمایند. از این رو تیم بازاریابی فیلم کری ایده جذابی را پیاده کرده اند که در ادامه قصد توضیحش را داریم.

کمپین بازاریابی فیلم کری

تیم بازاریابی این فیلم پیش از اکران تصمیم گرفتند تا با یک دوربین مخفی مخاطب واقعی در دنیای واقعی را کمی بترسانند تا با یک تیر چند هدف را بزنند.

نخست واکنش واقعی مردم را نشان دهند. دوم قسمت‌هایی از رویدادهای فیلم را به نمایش بگذارند و سوم اینکه با استفاده از بازاریابی ویروسی و آپلود این کلیپ در شبکه‌های اجتماعی و یوتیوب، فیلم خود را تبلیغ کنند.

در این کلیپ می بینیم که چگونه مردم عادی‌ای که برای نوشیدن یک قهوه به یک کافی شاپ عادی مراجعه کرده‌اند، با ماجراهای عجیب و غریبی روبه رو می‌شوند.

زنی که انگار دارای نیروی خارق العاده ای است با عصبانیت مردی را تنها با اشاره‌ی دست به گوشه‌ای پرتاب می‌کند، میزها و صندلی‌های کافه را به هم می‌ریزد و با فریادش کتاب‌ها را از قفسه بیرون می‌اندازد.

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کتاب رایگان ۷ اصل اساسی برای برندسازی

۷ اصل اساسی در برند سازی و برندینگ

برندسازی تنها راه افزایش قطعی فروش و درآمد شماست. داشتن چهره‌ای متفاوت از سایر رقباست که باعث می‌شود نسبت به دیگران ترجیح داده شوید.

همین الان این کتاب را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

x