تغییر URL ها در نتایج جستجو

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

آوریل ۲۰۱۵، گوگل اعلام کرد که آنها نمایندگی URL در نتایج جستجوی تلفن همراه را تغییر خواهند داد.  این پست توضیح می دهد که چه چیزی و چگونه در حال تغییر است.

پلا گین SEO Yoast ما، شما را با این تغییرات کمک خواهد کرد.

در نتایج جستجو چه چیزی تغییر می کند؟

گوگل در Blogpost خود می گوید آنها تغییرات زیر را انجام خواهند داد:

  • نام وب سایت به جای نام دامنه استفاده می شود
  • ساختار URL به عنوان پودرهای سفالی URL

تا کنون، اگر شما پودرهای کتان را مانند ما نشان می دهید، این را در جستجوی تلفن همراه نشان می دهد:

12-jpg

همانطور که می بینید که نام دامنه را قبل از پودر طوابق نشان می دهد. این در حال حاضر نشان می دهد “جدید” دسته های پخته که از ساختار URL گرفته شده است. در وضعیت جدید در ایالات متحده، شما می توانید نام دامنه را به نام سایت تغییر دهید، که به نظر می رسد این است:

12-jpg

Yoast در این نتایج yoast.com، وردپرس wordpress.org است. این نام دامنه بسیار کمتر است. شما می توانید نام سایت را از طریق اسکایپ نام جدید سایت نشانه گذاری که در همان blogpost اعلام شد تغییر دهید.

در این پست، آنها همچنین در نشانه گذاری کوفته ها اشاره می کنند ، که این دسته از خرده پوسته ها را از تغییر ساختار URL گرفته شده به پودرهای خشک خود می گیرد. ما مجبوریم اعتراف کنیم: ما در سایت پودرهای خشک داریم و در عین حال گوگل از کاه پخته شده از ساختار URL برای اولین دو سه کل نتایج در این تصویر استفاده می کند. ما بررسی می کنیم که چرا و چگونه اتفاق می افتد و شما را به روز نگه می دارد.

این نوشته را هم حتما بخوانید  انواع بازاریابی دیجیتال

این برای سایت شما چه معنایی دارد؟

این تغییر به این معنی است که ساختار URL سایت شما بسیار مهمتر از آن است که قبلا بود. URL  های زشت حتی در نتایج جستجو بیشتر از قبل قابل مشاهده هستند. در محتواي سايت ما در مورد ساختار سايت جستجوگرها نوشتيم و اين مقاله در مورد ساختار وب هنوز معتبر است، هرچند چند سالي بيشتر از اين كتاب است.

همچنین به این معنی است که باید اطمینان حاصل کنید که نام سایت شما به خوبی در نتایج جستجو منعکس شده است، بنابراین شما باید از این نشانه گذاری جدید استفاده کنید. در تجربه ما، این امر برای Google  همیشه بهترین ایده نیست، هرچند هنوز ممکن است شما آن را نادیده بگیرید.

این بدان معنی است که هر چیزی که شما انتخاب می کنید به عنوان نام تجاری شما بیشتر در نتایج جستجو منعکس شده است، و شما باید واقعا سخت در مورد آنچه که شما می خواهید آن را به شدت فکر می کنم. آیا این تغییر مثبت یا منفی بر روی نام دامنه کلمه کلیدی تاثیر می گذارد هنوز دیده می شود. این نیز به طور بالقوه انواع گمراه کننده را باز می کند، جایی که افراد با استفاده از yoast.yetanothertld در نتایج جستجو به عنوان yoast.com نگاه می کنند.  ما می بینیم که چگونه Google پاسخ می دهد وقتی که این اتفاق می افتد.

چگونه وب سایت وردپرس با این تغییرات به شما کمک می کند؟

بعد از ظهر دوشنبه (صبح روز ایالات متحده، زمان شب اتحادیه اروپا) ما یک نسخه جدید از وردپرس SEO، نسخه ۲.۱ را منتشر خواهیم کرد که در میان سایر موارد، شامل بهبود در نشانه گذاری نان سوخاری و همچنین پشتیبانی از نام سایت نشانه گذاری جدید . در صفحه تنظیمات داشبورد، این را در برگه اطلاعات خود پیدا کنید:

این نوشته را هم حتما بخوانید  شناسایی صفحات بی کیفیت توسط گوگل پاندا

12

همانطور که می بینید، اکنون می توانید نام وب سایت و یک نام وب سایت جایگزین را برای Google وارد کنید. البته این بدان معنی است که گوگل از این موارد، به ویژه نام جایگزین استفاده می کند، البته در حال حاضر ناشناخته است، زیرا این ویژگی کاملا جدید است.

بنابراین: همه شما باید انجام دهید به روز رسانی به ۲.۱ در روز دوشنبه، نام وب سایت خود را وارد کنید و به صورت اختیاری یک نام جایگزین و شما تنظیم شده است. به صورت اختیاری، اگر از پودرهای ما استفاده نکنید، می توانید انتخاب کنید که آن دسته از پودرهای سوخاری را در سایت خود نیز اجرا کنید.

همانطور که بیشتر در مورد آنچه که کار می کند روشن می شود و با این ویژگی های جدید کار نمی کند، ما مطمئنا شما را در پست های وبلاگ در اینجا به روز می کنیم. اگر بخواهید چیزی را از دست ندهید، مطمئن شوید که به خبرنامه ما مشترک شوید .

توجه: این مقاله به روز شده است تا منعکس کننده این واقعیت باشد که حداقل در حال حاضر این تغییر تنها بر نتایج جستجوی تلفن همراه تأثیر می گذارد، همانطور که چندین نفر در نظرات اشاره کرده اند.

 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *