معرفی کتاب چه کسی آنجاست اثر ست گادین

۱۳ اسفند ۱۳۹۶
|
0 نظرات
|
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

ایکاش که یک شبکه تلویزیونی را در سال ۱۹۸۰ برای خودم راه اندازی می‌کردم.

ایکاش که نوشتن یک موتور جستجو را در سال ۱۹۹۵ شروع کرده بودم.

اما افسوس که الان خیلی دیر است …

متن بالا از ست گادین نویسنده و سخنران مشهور بازاریابی است که برای معرفی کتاب چه کسی آنجاست آن را نوشته است. ست گادین کتاب الکترونیکی‌ای به نام «چه کسی آن‌جاست» منتشر کرده است و آن را به رایگان در اختیار مخاطبان قرار داده است.

در توضیح این کتاب ست گادین می‌گوید:

وبلاگ ها در حال تغییر دادن نحوه مصرف شدن اطلاعات توسط کاربران هستند. آنهم با سرعتی بسیار سریع تر از تلویزیون و موتور جستجو. درست است که آن‌ها مثل دو مثال بالا نیستند و یک برنده نهایی که کل دنیا را بگیرید وجود ندارد. اما این موضوع از جذابیت وبلاگ ها و پراهمیت بودن آن‌ها کم نمی کند.

کتاب “چه کسی آنجاست” درباره ی این نیست که چگونه بهتر بنویسید یا چگونه یک وبلاگ بسازید و آن را ساختار بندی کنید. بلکه در این کتاب می‌خواهم به شما نشان دهم که داشتن یک وبلاگ خوب می‌تواند یک تاثیر خارق العاده در زندگی شما، حرفه تان، شرکت تان و ایده هایتان داشته باشد.

قطعا این یک کتاب الکترونیکی کامل نیست، اما امیدوارم که شما را وادار به داشتن یک سری ملزومات اساسی در کارتان کند. این کتاب رایگان است و حجم آن به اندازه ی کافی کم است تا بتوانید آن را به همکارتان میل کنید یا آن را بر روی وبسایت تان قرار دهید.

این کتاب را به رایگان می‌توانید از اینجا دانلود کنید.

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کتاب رایگان ۷ اصل اساسی برای برندسازی

۷ اصل اساسی در برند سازی و برندینگ

برندسازی تنها راه افزایش قطعی فروش و درآمد شماست. داشتن چهره‌ای متفاوت از سایر رقباست که باعث می‌شود نسبت به دیگران ترجیح داده شوید.

همین الان این کتاب را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

x