معرفی کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز

۰۷ اسفند ۱۳۹۶
|
0 نظرات
|
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کوین رابرتز در کتاب نشان عشق (lovemarks)، آینده ای فراتر از برندها و عناوین تجاری را مطرح می‌کند. این کتاب حاصل ذهن پرثمر و ساختار شکن کوین رابرز مدیر عامل شرکت Saatchi & Saatchi می‌باشد. رابرتز با هیجان زیادی درباره موضوعات مختلف صحبت می‌کند و با استفاده از داده های واقعی نشان می‌دهد که اصول تجاری سازی سنتی دیگر از بین رفته اند.

کتاب نشانه های عشق (love marks)

کتاب lovemaks به عنوان بهترین کتاب تجاری منتشر شده در پنج سال اول قرن اخیر شناخته شد. این کتاب تا کنون بیش از ۱۵۰ هزار نسخه چاپ شده است و به ۱۴ زبان دنیا ترجمه شده است. پس از این موفقیت، یک ویرایش جدید از کتاب رونمایی شد که در آن فصل جدیدی به کتاب اضافه شده بود.

فصل جدید کتاب با نام «الماس‌های درون یک ذهن» مجموعه‌ای از ایده ها را برای تولید کنندگان و صاحبان فروشگاه ها و مغازه های کوچک ارائه می‌کند. رابرتز در این کتاب به بررسی تاریخچه خرید و چگونگی تغییرات گسترده ای که فرآیند خرید در طی ۱۰ سال اخیر تجربه کرده است، می‌پردازد. کوین در این کتاب ما را به استفاده از عناصر دیگری تشویق می‌کند. احساسات، صمیمیت و عشق.

کوین رابرز مدیر عامل شرکت Saatchi & Saatchi است، یکی از بزرگ ترین و موفق ترین سازمان های خلاق که مدیریت بیش از ۵۰ برند جهانی را در دست دارد. رابرتز سرپرستی تیمی با بیش از ۷۰۰۰ نفر را در ۸۲ کشور برعهده دارد. مدیریت خلاقانه او باعث شد تا این شرکت در سال ۲۰۰۳ به عنوان آژانس تبلیغاتی جهانی برتر شناخته شود.

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کتاب رایگان ۷ اصل اساسی برای برندسازی

۷ اصل اساسی در برند سازی و برندینگ

برندسازی تنها راه افزایش قطعی فروش و درآمد شماست. داشتن چهره‌ای متفاوت از سایر رقباست که باعث می‌شود نسبت به دیگران ترجیح داده شوید.

همین الان این کتاب را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

x