معرفی کتاب نشان عشق اثر کوین رابرتز

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کوین رابرتز در کتاب نشان عشق (lovemarks)، آینده ای فراتر از برندها و عناوین تجاری را مطرح می‌کند. این کتاب حاصل ذهن پرثمر و ساختار شکن کوین رابرز مدیر عامل شرکت Saatchi & Saatchi می‌باشد. رابرتز با هیجان زیادی درباره موضوعات مختلف صحبت می‌کند و با استفاده از داده های واقعی نشان می‌دهد که اصول تجاری سازی سنتی دیگر از بین رفته اند.

کتاب نشانه های عشق (love marks)

کتاب lovemaks به عنوان بهترین کتاب تجاری منتشر شده در پنج سال اول قرن اخیر شناخته شد. این کتاب تا کنون بیش از ۱۵۰ هزار نسخه چاپ شده است و به ۱۴ زبان دنیا ترجمه شده است. پس از این موفقیت، یک ویرایش جدید از کتاب رونمایی شد که در آن فصل جدیدی به کتاب اضافه شده بود.

فصل جدید کتاب با نام «الماس‌های درون یک ذهن» مجموعه‌ای از ایده ها را برای تولید کنندگان و صاحبان فروشگاه ها و مغازه های کوچک ارائه می‌کند. رابرتز در این کتاب به بررسی تاریخچه خرید و چگونگی تغییرات گسترده ای که فرآیند خرید در طی ۱۰ سال اخیر تجربه کرده است، می‌پردازد. کوین در این کتاب ما را به استفاده از عناصر دیگری تشویق می‌کند. احساسات، صمیمیت و عشق.

کوین رابرز مدیر عامل شرکت Saatchi & Saatchi است، یکی از بزرگ ترین و موفق ترین سازمان های خلاق که مدیریت بیش از ۵۰ برند جهانی را در دست دارد. رابرتز سرپرستی تیمی با بیش از ۷۰۰۰ نفر را در ۸۲ کشور برعهده دارد. مدیریت خلاقانه او باعث شد تا این شرکت در سال ۲۰۰۳ به عنوان آژانس تبلیغاتی جهانی برتر شناخته شود.

این نوشته را هم حتما بخوانید  معرفی کتاب رموز فروش موفق جفری گیتومر

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *