چرا ویدیو در نتایج جستجو نمایش داده نمیشود

این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

ویدیو های شما دوباره در نتایج جستجو: راه حل
راه حل ، همان طور که شاید حدس زده باشید، ساده است. کمی بیانش سخت است: گوگل هنوز خودش ویدیو را نمی فهمد. پس به محتوایی پیرامون ویدیو نیاز دارد تا بفهمد ویدیو چه موضوعی دارد. به آن ۲ الی ۳۰۰ برچسب معنی دار و یک عنوان خوب اضافه کنید و به چیزی که می خواهید می رسید. در تئوری، اگر محتوا فقط رونوشت ویدیو است نباید اذیتتان کند، ولی من هنوز امتحان نکرده ام.
حال اگر من محتوای دراز و یک ویدیو داشتم، یکی نه، بلکه دو پست می ساختم. برای بقیه ی مسیر جلویتان دو راه می گذارم: اول اینکه اگر سایتتان به اندازه ی کافی قوی هست که برای یک جستار در ۱۰ تای برتردو نتیجه داشته باشید، یک کلمه ی کلیدی را هدف بگیرید. شاید شما یک نتیجه ی متنی و یک ویدیویی در یک صفحه ی نتایج جستجو داشته باشید.
اگر سایت شما به اندازه ی کافی قوی نیست که حتی رتبه ی خوبی فقط با یک نتیجه ی متنی داشته باشد ، پست ویدیوییتان را برای کلمه ی کلیدیتان بهینه کنید و از محتوای متنی به آن پیوند بزنید. شاید بتوانید نتیجه ی جستجوی ویدیوییتان را درون نتایج جستجو ترقی دهید، چون رتبه آوردن با ویدیو آسان تر از متن است.
نکته ی عمومی: مطمئن شوید که از کلمه ی “ویدیو” استفاده می کنید!
در ارتباط با همه ی موارد بالا یک نکته ی ساده وجود دارد: مطمئن شوید که از کلمه ی “ویدیو” در عنوان همه ی پست هایی که ویدیو دارد استفاده می کنید و چند بار هم این کلمه را تکرار کنید. مردم بسیار زیاد برای محتوای ویدیویی سرچ می کنند. مطمئن شوید پست شما را پیدا می کنند.
نکته ی آخر و این واقعیت که شما نباید محتوای زیادی نیز داشته باشید سبب شد به فکر بیافتم: عملکرد آنالیز صفحات من افزونه ی سئوی وردپرسم که برای افزونه ی ویدیو لازم است، در واقع کمی راهنمایی های غلطی در آن مورد به شما می دهد، در حالی که اصرار می کند که کپی دراز تری بنویسید، در حالی که کپی کمی کوتاه تر می تواند مفید باشد. پس تصمیم گرفتم درستش کنم. اگر آخرین نسخه ی هر دو افزونه را دارید، عملکرد آنالیز صفحات حالا به شما راهنمایی هایی درباره ی درازی کپی شما می دهد و این را می گوید که از کلمه ی “ویدیو” استفاده کنید.این یعنی شاید تذکری مثل این دریافت کنید:
برای کاربرانش حل کند.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه، هر شنبه به صورت ۱۰۰ در ۱۰۰ رایگان، جدیدترین آموزش‌های بازاریابی اینترنتی را در ایمیل خود داشته باشید

این نوشته را هم حتما بخوانید  ردیابی لینک ها و کمپین ها در شبکه های اجتماعی
envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

اگر در مورد این مقاله سوالی دارید یا نظری دارید، حتما آن را برایمان بنویسید.
ما تمامی سوالات را به دقت می‌خوانیم و طی ۲۴ ساعت به آن‌ها پاسخ می‌دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسایی ربات *