هنر مشاهده در بازاریابی

تبلیغ را جدید بگیرید-لرن مارکتینگ
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

این هنر و مهارتی است که همه ما داریم! به طور پنهانی در این مهارت خیلی خوب هستیم و همیشه هم در حال انجام آن می باشیم.
هشدار! این یک تئوری نیست. چیزی فراتر از یک تئوری است: زندگی واقعی بازاریابی است و خوب هم کار می کند! به استقبال فروشنده مشاهده گر درون خود بروید و صدها ایده جدید را به کسب و کار خود بیفزایید.
چند بار شما یک شعار تبلیغاتی عالی، یک تبلیغ برجسته و بی نظیر را یا خدمات خارق العاده را تجربه خواهید کرد؟! ۹۹ درصد اوقات، شما فقط آن را دریافت می کنید، می خندید
یا حتی در از آن پیام می گذارید و این تمام آن چیزی است که انجام می دهید.
از طریق این کتاب شما می توانید مهارت های مشاهده ای خود را تقویت کنید و موفقیت های بازاریابی در حوزه کسب و کار خود را افزایش دهید.
به بیان ساده تر، همه آنچه لازم است انجام دهید، مشاهده جنبه های مثبت و منفی بازاریابی و ثبت آنهاست! علامت های تشویقی تبلیغات که توجه شما را جلب می کنند، شما، تبلیغ رادیویی که باعث می شود شما صدای آن را زیاد کنید، خدمات مشتری که موجب می شود شما احساس صمیمیت و خرسندی درونی داشته باشید. هرچیزی که خوشحال و شگفت زده کند و خنده ای روی لبان شما بنشاند. اما به خاطر داشته باشید که از موارد نامناسب نیز یادداشت برداری کنید: علامت های ضعیف، خدمات نامناسب به مشتری، بازاریابی که شما را متنفر و شوک زده کرده است. حال یا دوربین تلفن همراه یا دوربین فیلمبرداری خود را بیرون می آورید یا از دفتر یادداشت و خودکار استفاده می کنید، مطمئن شوید که تمام آن ایده های مشاهده ای را دریافت کرده و نوشته اید و خیلی سریع خود را مجهز به هزاران ایده بازاریابی جدید بیابید- بزرگ و بسیار بزرگ.
حالا چطور شروع کنیم؟
بسته لوازم بازاریابی مشاهده ای شما باید شامل موارد زیر باشد:
نوت بوک
دوربین ضبط صدا و تصویر
مداد
چشم و گوش
برنامه کار برای جلسات بازاریابی ماهانه خودتان.

منبع: نشریه امکان

عضویت در خبرنامه آکادمی

با عضویت در خبرنامه هر شنبه به صورت صد در صد رایگان آخرین و داغ‌ترین مباحث روز بازاریابی را در ایمیل خود دریافت کنید.

envelope-o
این مقاله را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید

کتاب رایگان ۷ اصل اساسی برای برندسازی

۷ اصل اساسی در برند سازی و برندینگ

برندسازی تنها راه افزایش قطعی فروش و درآمد شماست. داشتن چهره‌ای متفاوت از سایر رقباست که باعث می‌شود نسبت به دیگران ترجیح داده شوید.

همین الان این کتاب را به رایگان در ایمیل خود دریافت کنید

x